Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

V Olimpiada Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej

olimpiada wiedzy o filmieZapraszamy do udziału w V Olimpiadzie Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej, organizowanej przez Filmotekę Narodową – Instytut Audiowizualny. Tegoroczne współzawodnictwo odbędzie się pod hasłem "Kino i twórcy patrzą w lustro: autotematyzm i autobiografizm". Etap szkolny zostanie rozegrany w dniu 19 listopada 2020 roku. Zadaniem uczniów będzie rozwiązanie testu on-line. Chętni uczniowie proszeni są o zgłaszanie się mailowo do dnia 23 października, do pana Rafała M. Sochy – rafal.socha(at)zspwrzesnia.pl. Więcej informacji o olimpiadzie...

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Procedury ZSP


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms