Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę!

dog 3346946 1920Potrzebna jest pomoc dla psów przebywających w schronisku dla zwierząt we Wrześni! Z uwagi na panujące warunki atmosferyczne zwierzaki potrzebują suchych koców, ręczników, dywaników. Wszyscy, którzy chcieliby pomóc, proszeni są o pozostawienie okryć w specjalnie przygotowanym do tego miejscu obok sklepiku szkolnego, do piątku 12 lutego 2021 roku, do godziny 13:00. W imieniu Stowarzyszenia "Psi-jaciel Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt" we Wrześni serdecznie dziękujemy!

Wyszukiwarka

Złota Tarcza - Technika

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2021”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Procedury ZSP


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Cyfrowa Szkoła 2020@


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSP


logo SKS ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms