Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Kolędowanie – mimo wszystko...

logo kolędowanie 2020Mimo pandemii, mimo zamarcia szkolnego życia, mimo zmęczenia coraz to bardziej powszedniejącą nienormalnością, odbyło się nasze tradycyjne szkolne kolędowanie. O tradycji śmiało już można mówić, bo pierwsze takie wspólne śpiewanie miało miejsce, gdy obecnych pierwszoklasistów nie było jeszcze na świecie...

Nic nie przeszkodziło, by w innej – właściwej dzisiejszym czasom – "zdalnej" formie zanucić wirtualnie kilka przepięknych bożonarodzeniowych pieśni.

Trzy wykonawczynie – Olga Wojciechowska z klasy II TEkp, Natalia Szczepańska z klasy III TEk oraz Klaudia Jankowska, nasza absolwentka z 2018 roku (obecnie studentka III r. UE), w wymownej scenerii opustoszałej hali sportowej zaśpiewały "dla całego świata", łącząc się za pomocą Facebooka ze swoimi kolegami. Krótkiemu spotkaniu na odległość towarzyszyły życzenia Dyrektora, zakończone najpiękniejszą polską kolędą "Bóg się rodzi".

Skromna galeria zdjęć przedstawia "kolędowy backstage", czyli spojrzenie w kulisy fejsbukowego zdarzenia...
A my wszyscy życzmy sobie, by w przyszłym roku było jak zawsze – żebyśmy znowu mogli wspólnie spotkać się "na kole" i pełnym głosem zaśpiewać na 1000 gardeł...

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Procedury ZSP


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Cyfrowa Szkoła 2020@


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms