Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Nagroda Best Apprentice Award dla Wiktorii Czajki

logo Best2 grudnia 2020 roku odbyła się uroczystość powitania uczniów, którzy rozpoczęli naukę w klasie patronackiej w zawodzie mechanik precyzyjny i są pracownikami młodocianymi firmy Volkswagen Poznań. Podczas wydarzenia wręczono również nagrodę Best Apprentice Award dla najlepszej absolwentki klas patronackich VWP – Wiktorii Czajki.

Ze względu na sytuację epidemiczną tegoroczna inauguracja odbyła się online. Poza pierwszoklasistami, wychowawcami klas oraz dyrekcją szkół w uroczystości uczestniczyli Starosta Wrzesiński pan Dionizy Jaśniewicz, Wicestarosta Poznański pan Tomasz Łubiński oraz przedstawiciele koncernu Volkswagen. Uczestnicy spotkania wysłuchali wykładu na temat przemysłu 4.0 oraz dyskusji o edukacji zdalnej. W imieniu naszej szkoły wypowiadał się Patryk Zwoniarek z klasy I mpr.

Na zakończenie pani Jolanta Musielak, członek zarządu ds. personalnych i organizacji oraz pani Stefanie Hegels, dyrektor zakładu Volkswagen Poznań we Wrześni wręczyły Best Apprentice Award – koncernową nagrodę przyznawaną najlepszym absolwentom, którzy zakończyli kształcenie zawodowe w poprzednim roku. Uczniowie wyróżnieni tą nagrodą mogą wyjechać na roczny staż do wybranego zakładu VW poza granicami swojego kraju.

W tym roku Polskę reprezentowała po raz pierwszy kobieta – Wiktoria Czajka, która ukończyła naszą szkołę w roku 2019. Wychowawcą klasy był pan Szymon Ladorski.

Uroczysta gala dla absolwentów z całego świata odbyła się online 27 listopada. Gratulacje wyróżnionym złożyli prezes koncernu Volkswagen Herbert Diess, dyrektor HR Gunnar Kilian oraz przewodniczący światowej rady zakładowej Bernd Osterloh.

Gratulujemy Wiktorii i życzymy dalszych sukcesów!

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Procedury ZSP


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Cyfrowa Szkoła 2020@


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms