Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Konkurs Piosenki Patriotycznej

logo piosenka patriotycznaW związku ze zbliżającym się Dniem Niepodległości 11 listopada uczennica naszej szkoły - Olga Wojciechowska z klasy 2 TEK (technik ekonomista) wzięła udział w konkursie piosenki patriotycznej "Każdy Polak gra i śpiewa Polsce" organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury "Dom Harcerza" w Krakowie. Olga swoim niezwykłym występem ukazała piękną patriotyczną postawę wśród młodego pokolenia.

Między 6.11 a 13.11 (do godziny 23:59) będzie można głosować na Nagrodę Publiczności. Jeśli spodoba Wam się wykonanie Olgi zachęcamy do oddania na nią głosu przez wybranie pozycji 95 na karcie znajdującej się pod wszystkimi wykonaniami i przesłania głosu. Głosowanie jest bezpłatne!

Link do występu: kliknij tutaj!

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Procedury ZSP


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Cyfrowa Szkoła 2020@


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms