Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Konkurs na logo kampanii społecznej "Drugie życie"

logo transplantacjaOgłaszamy wielki konkurs kampanii społecznej "Drugie życie" promującej transplantacje i oświadczenia woli. Organizatorem tego przedsięwzięcia jest firma Fresenius Medical Care Polska SA. Przedmiotem konkursu jest opracowanie znaku graficznego, czyli logo kampanii "Drugie życie", który będzie wykorzystywany jako symbol identyfikujący kampanię oraz jako znak umieszczany m. in. na materiałach promocyjnych i informacyjnych organizatora.

Zwycięska szkoła, która zgłosi najlepsze logo, otrzyma nagrodę specjalną – czek charytatywny o wartości 2000 zł, do przekazania na wybrany cel dobroczynny. Dodatkowo, wybrany logotyp będzie inspiracją do stworzenia końcowego logo akcji.

Praca konkursowa może być wykonana przez uczestnika indywidualnie lub w kilkuosobowej grupie. Nowe logo kampanii musi spełniać następujące warunki:

  • działać jako symbol,
  • zawierać znak graficzny,
  • zawierać nazwę kampanii (Drugie życie) i nazwę Organizatora kampanii (Fresenius Medical Care Polska SA),
  • uwzględniać charakter kampanii,
  • być łatwa do rozpoznawania, zapamiętywania i powielania.

Każdą pracę konkursową należy oznaczyć danymi: nazwą szkoły, z której praca pochodzi, adresem korespondencyjnym oraz danymi autora. Prace konkursowe należy dostarczyć w wersji elektronicznej (plik jpg, png lub pdf) do 20 listopada 2020 roku na adres głównego koordynatora edukacji zdrowotnej szkoły pani Anny Pawlak.

Wyszukiwarka

Złota Tarcza - Technika

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2021”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Procedury ZSP


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Cyfrowa Szkoła 2020@


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSP


logo SKS ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms