Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

ZSP w Nocy Zawodowców 2020

logo Noc zawodowcow2 października 2020 roku odbyła się Noc Zawodowców 2020 Edycja 3.0 "Wielkopolska w sieci zawodów". Celem przedsięwzięcia jest promocja szkolnictwa branżowego i technicznego. Wydarzenie przygotował Samorząd Województwa Wielkopolskiego wraz z Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu. Tegoroczna edycja była zorganizowana on-line. Uczestniczyli w niej uczniowie naszej szkoły.

Zachęcamy do obejrzenia fragmentów dotyczących Zespołu Szkół Politechnicznych we Wrześni.

Filmy nakręcone przez uczniów naszej szkoły – nagranie od 50:57 minuty: https://youtu.be/0FUuC8WGbpw?t=3058

Film firmy Volkswagen Poznań z absolwentami naszej szkoły w zawodzie mechanik precyzyjny – nagranie od 1:20:04 minuty: https://youtu.be/0FUuC8WGbpw?t=4804

Film firmy Blum o kształceniu w klasie patronackiej – nagranie od 1:26:26 minuty: https://youtu.be/0FUuC8WGbpw?t=5186

Twórcami filmów o ZSP są Karolina Gorzelańczyk, Bartosz Giszczyński, Joanna Talarczyk, Zuzanna Prus, Jacek Karbowiak, Wiktor Patelka, Alan Bzowski, Klaudia Łukasiewicz, Dawid Olewski, Michał Siuda, Sebastian Zdunek, Jakub Andrzejczak, Grzegorz Czerniak, Patryk Walczak, Miłosz Bojański oraz pani Ewa Kujawska i pan Piotr Jóźwiak – pedagodzy szkolni, którzy czuwali nad filmowcami.

Całe wydarzenie można obejrzeć na: https://www.youtube.com/watch?v=0FUuC8WGbpw

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Procedury ZSP


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms