Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Dyplomy potwierdzające kwalifikacje zawodowe

dyplom kwalifikacje zawodoweInformujemy, że od dnia 2 października 2020 roku można odbierać dyplomy potwierdzające kwalifikacje zawodowe dla absolwentów. Odbiór dokumentów możliwy jest w sekretariacie szkoły (osobiście lub z upoważnieniem) codziennie w godzinach od 12.00 do 14.00 lub po uzgodnieniu telefonicznym. Obowiązują wszystkie ograniczenia związane z COVID-19 (maseczki, rękawiczki, dezynfekcja rąk i korzystanie z własnego długopisu) przy odbiorze dyplomu.

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Procedury ZSP


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms