Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Wkręć się w pomaganie

Nakrętki JulkaPomóżmy chorej Julce w walce o zdrowie. Julka ma 7 lat i jest chora na chorobę Perthesa lewego stawu biodrowego. Obecnie porusza się na wózku inwalidzkim. Konieczna jest rehabilitacja. Każdy może pomóc przynosząc nakrętki do gabinetu pedagoga w nowym budynku lub do sali nr 18 w starym budynku. Nakręć się i pomagaj z uśmiechem!

Wyszukiwarka

Złota Tarcza - Technika

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2021”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Procedury ZSP


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Cyfrowa Szkoła 2020@


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSP


logo SKS ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms