Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Zajęcia "Motywator"

logo motywatorJuż od października ruszają zajęcia "Motywator". Drogi uczniu, jeśli chciałbyś: wzmocnić swoją samoocenę, skutecznie zwalczać stres, zdobyć motywację do działania, do nauki, zdobyć umiejętności dobrego komunikowania się, poznać nowych ludzi, poruszyć interesujące i ważne tematy i to wszystko w miłej i przyjaznej atmosferze, serdecznie zapraszam do udziału w zajęciach. Szczegóły i zapisy u pedagoga pani Ewy Kujawskiej – sala 211 w nowym budynku.

Wyszukiwarka

Złota Tarcza - Technika

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2021”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Procedury ZSP


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Cyfrowa Szkoła 2020@


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSP


logo SKS ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms