Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Zapisy do Mistrzostw Szkoły w Biegach Przełajowych na dystansie 1000 metrów

Zapisy do Mistrzostw Szoly w Biegach Przelajowych na dystansie 1000 metrowW kwietniu 2020 roku przeprowadzone zostaną Mistrzostwa Szkoły w Biegach Przełajowych na dystansie 1000 metrów dziewcząt i chłopców. Zawody zorganizowane zostaną na terenach ogródków działkowych znajdujących się przy ul. Ogrodowej. Zbiórka w dniu zawodów o godzinie 10.30 w małej sali. Dokładna data zostanie podana po przerwie spowodowanej zagrożeniem epidemiologicznym.

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Procedury ZSP


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms