Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Międzyszkolne zawody strzeleckie

logo LOKW dniu 20 stycznia 2020 roku na strzelnicy pneumatycznej LOK Września, odbyły się międzyszkolne zawody strzeleckie z karabinka pneumatycznego Haenel. W zawodach wzięło udział jedenaścioro uczniów ZSP oraz ZSTiO Września, którzy w ramach grantów edukacyjnych oraz projektu SKS, rywalizowali o puchar wypełniony słodkim poczęstunkiem. Po zaciętym i wyrównanym pojedynku, puchar "ustrzelił" uczeń naszej szkoły Nikodem Jezierny z klasy I TBp (technik budownictwa).

Nikodem zachował się dżentelmeńsko, gdyż po odebraniu pucharu z rąk Prezesa LOK pana Mariana Wojciechowskiego, poczęstował jego zawartością wszystkich uczestników.

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Code for Green


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap