Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Zapisy do ligi piłki siatkowej trójek mieszanych

Trojki mieszane 2020Rozpoczynamy zapisy do ligi piłki siatkowej trójek mieszanych. W trzyosobowej drużynie mogą znajdować się uczniowie z różnych klas. Warunkiem koniecznym jest uczestniczenie przynajmniej jednej dziewczyny. Mecze rozgrywane będą na połowie szerokości boiska do siatkówki. Podczas zapisywania się należy podać nazwę zespołu. Za organizację rozgrywek odpowiedzialni są pan Maciej Głowacki i pan Grzegorz Machiński. Zapraszamy!

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Procedury ZSP


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms