Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Zapisy do Klasowych Mistrzostw ZSP w siatkówce rozpoczęte

PS siatkarki 5W czasie drugiego tygodnia Ferii Zimowych 2020 rozegrane zostaną Klasowe Mistrzostwa ZSP w Piłce Siatkowej. Reprezentacje klas, które chcą wziąć udział w mistrzostwach należy zgłosić do dnia 22 stycznia 2020 roku u nauczycieli wychowania fizycznego. System rozgrywek dopasowany zostanie do liczby zgłoszonych drużyn. Losowanie i spotkanie przedstawicieli zgłoszonych drużyn odbędzie się o godz. 10.15 w dniu 23 stycznia 2020 roku w sali do tenisa stołowego.

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Procedury ZSP


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms