Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Finał Rejonu Poznań Teren Wschód w piłce ręcznej chłopców

logo finał rejonuW dniu 26 listopada 2019 roku w Liceum Ogólnokształcącym nr 1 w Jarocinie, odbył się Finał Rejonu Poznań Teren Wschód w piłce ręcznej chłopców. W turnieju wzięły udział: CKZiU Środa Wlkp., II LO Gniezno, LO nr 1 Jarocin, ZSP Września. Po niezwykle zaciętych i wyrównanych pojedynkach, drużyna reprezentująca naszą szkołę zajęła III miejsce, ustępując CKZiU Środa Wlkp. (miejsce II) oraz I LO Jarocin (miejsce I).

Szkołę reprezentowali: Tomasz Grzegorski (kapitan), Hubert Radziejewski, Michał Bisiorek z klasy III TE (technik elektronik), Piotr Chlebowski klasa IV TM (technik mechanik), Dominik Grzelewski klasa I mmo (mechanik precyzyjny), Eryk Maliński, Mikołaj Rewers klasa II mo (mechatronik), Szymon Molski klasa I Ep (technik elektronik), Kamil Pilarski, Sebastian Zdunek, Wiktor Stachnik klasa II mpr (mechanik precyzyjny), Michał Siuda klasa III TAI (technik informatyk), Miłosz Stefankiewicz klasa III TM (technik mechanik), Michał Zerner klasa I TI (technik informatyk).

Opiekę nad drużyną sprawowali: pani Anna Pawlak i pan Przemysław Śmidowicz.

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap