Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Zajęcia ze strzelectwa

logo LOKW każdy poniedziałek o godzinie 16:15 na strzelnicy LOK przy ul. Ogrodowej we Wrześni, prowadzone są zajęcia ze strzelectwa. Wszystkich chętnych, którzy na chwilę chcą oderwać się od smartfonów, aby niekonwencjonalnie spędzić czas wolny, zaprasza pan Przemysław Śmidowicz. Kontakt w pokoju nauczycieli wychowania fizycznego.

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap