Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Konkurs historyczny "Co wiesz o II wojnie światowej?"

logo II WŚW roku szkolnym 2019/2020 Wrzesińskie Towarzystwo Kulturalne zorganizowało konkurs wiedzy historycznej dla uczniów z terenu Gminy Września, zatytułowany "Co wiesz o II wojnie światowej?".

Naszą szkołę reprezentowało dziesięcioro uczniów: Michał Ladorski klasa II TI (technik informatyk), Dawid Helak klasa I ATI (technik informatyk), Eryk Kasprzyk klasa I TAI (technik informatyk), Jakub Hyżyk klasa I BTI (technik informatyk), Krzesimir Makowski klasa I ATI (technik informatyk), Mikołaj Młyńczak klasa I TI (technik informatyk), Stanisław Ćwierkiewicz klasa II TI (technik informatyk), Aleksandra Dymińska klasa II TEK (technik ekonomista), Piotr Baranowski klasa I ATI (technik informatyk), Przemysław Świdurski klasa I TB (technik budownictwa).

Wszyscy uczniowie musieli zmierzyć się z urozmaiconymi, pisemnymi testami z zakresu II wojny światowej i wykazać się ogromną wiedzą historyczną.

Konkurs miał odbyć się w pięciu etapach, jednak ze względu na wprowadzenie w Polsce stanu epidemicznego, zakończył się po trzech etapach. W związku z tym, Komisja Konkursowa zdecydowała, że w gronie nagrodzonych w konkursie "Co wiesz o II wojnie światowej?" znaleźli się następujący uczniowie:

  • I miejsce: Dawid Helak klasa I ATI (technik informatyk),
  • II miejsce: Michał Ladorski klasa II TI (technik informatyk),
  • III miejsce: Eryk Kasprzyk klasa I TAI (technik informatyk).

Wyróżnienie otrzymali: Przemysław Świdurski klasa I TB (IV miejsce), Piotr Baranowski klasa I ATI (VI miejsce), Mikołaj Młyńczak klasa I TI (VIII miejsce), Krzesimir Makowski klasa I ATI (IX miejsce). 

Uczestnikom, a w szczególności zwycięzcom i wyróżnionym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w następnych konkursach.

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Procedury ZSP


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Cyfrowa Szkoła 2020@


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms