Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Elektronik w podróży

logo wycieczka Oświęcim 202024 lutego 2020 roku młodzież pierwszych klas elektronika, wraz ze swoim nauczycielem od historii panem Łukaszem Korbolewskim i ks. Leszkiem Zychem udała się na całodzienną wyprawę. Pierwszym etapem podróży były obozy koncentracyjne w Oświęcimiu i w Brzezince. Następnie zwiedzanie Gliwic. Zdobyta wiedza zapewne dobrze posłuży uczniom w wielu dziedzinach nauki. Wspólne podróżowanie było także dobrą integracją elektronika po gimnazjum i po szkole podstawowej. Młodzieży towarzyszyła pani Iwona Bogaczyk, w zastępstwie za wychowawcę panią Joannę Anielak.

 

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza - Technika

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2021”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Procedury ZSP


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Cyfrowa Szkoła 2020@


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSP


logo SKS ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms