Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

III miejsce w XVI Międzypowiatowym Przeglądzie Pieśni i Piosenek Patriotycznych

logo PPiPPW dniu 5 listopada 2019 roku uczennica I EKp (technik ekonomista) Olga Wojciechowska wspaniale reprezentowała naszą szkołę. Po raz 16 w Środzie Wielkopolskiej odbył się Przegląd Pieśni i Piosenek Patriotycznych, do którego zaproszeni zostali uczniowie szkół podstawowych, ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych z 5 powiatów: średzkiego, śremskiego, wrzesińskiego, poznańskiego i jarocińskiego.

Organizatorem konkursu był Zespół Szkół Rolniczych pod patronatem Starosty Powiatu Średzkiego i Burmistrza Miasta i Gminy Środa Wielkopolska. Celem festiwalu było popularyzowanie wśród młodych wykonawców pieśni i piosenek o tematyce patriotycznej. Konkurencja była bardzo duża a wszyscy wokaliści i zespoły zaprezentowały bardzo wysoki poziom artystyczny.

Uczennica naszej szkoły zdobyła zaszczytne III miejsce wykonując utwór z repertuaru Maryli Rodowicz pt. "Tango na głos orkiestrę i jeszcze jeden głos". Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap