Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

III miejsce w XVI Międzypowiatowym Przeglądzie Pieśni i Piosenek Patriotycznych

logo PPiPPW dniu 5 listopada 2019 roku uczennica I EKp (technik ekonomista) Olga Wojciechowska wspaniale reprezentowała naszą szkołę. Po raz szesnasty w Środzie Wielkopolskiej odbył się Przegląd Pieśni i Piosenek Patriotycznych, do którego zaproszeni zostali uczniowie szkół podstawowych, ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych z 5 powiatów: średzkiego, śremskiego, wrzesińskiego, poznańskiego i jarocińskiego.

Organizatorem konkursu był Zespół Szkół Rolniczych pod patronatem Starosty Średzkiego i Burmistrza Miasta i Gminy Środa Wielkopolska. Celem festiwalu było popularyzowanie wśród młodych wykonawców pieśni i piosenek o tematyce patriotycznej. Konkurencja była bardzo duża, a wszyscy wokaliści i zespoły zaprezentowały bardzo wysoki poziom artystyczny.

Uczennica naszej szkoły zdobyła zaszczytne III miejsce, wykonując utwór z repertuaru Maryli Rodowicz pt. "Tango na głos orkiestrę i jeszcze jeden głos". Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap