Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Insta.Ling w ZSP

logo instaling 2020Nauczycielki języka angielskiego, pani Weronika Suplewska i pani Katarzyna Waszak, zgłosiły uczniów ZSP do udziału w XIV edycji programu Insta.Ling. Czym jest Program Insta.Ling dla szkół? Insta.Ling jest stroną WWW (kliknij tutaj!) do nauki słówek języków obcych oraz ortografii języka polskiego. Nauczyciel przydziela słówka z przerabianego w szkole materiału, a uczniowie razem z Insta.Ling powtarzają je w domu.

Nauczyciel i rodzice dostają szczegółowe raporty o systematyczności pracy ucznia i jego postępach w nauce, a Insta.Ling dba, aby powtórki słówek były dostosowane indywidualnie do potrzeb ucznia.

Uczestnictwo w programie Insta.Ling dla szkół daje bezpłatny dostęp do systemu dla nauczyciela, uczniów i rodziców. Po sukcesie XIII edycji programu Insta.Ling dla szkół, w której bierze udział ponad 4000 nauczycieli, a regularnie korzysta 140000 uczniów z całej Polski, zaproszenie do kolejnej XIV już edycji programu mają kolejni nauczyciele języka polskiego, angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do aktywnego udziały w programie.

Strona programu: https://instaling.pl/

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Procedury ZSP


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms