Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Wyjazd na Jarmark Bożonarodzeniowy do Berlina

weihnachtsmarktSerdecznie zapraszamy chętnych uczniów na jednodniowy wyjazd do Berlina na Weihnachtsmarkt (Jarmark Bożonarodzeniowy). W programie również zwiedzanie miasta. Wycieczka odbędzie się w czwartek 12 grudnia 2019 roku. Koszt udziału wynosi 110 zł od osoby. Informacji udzielają: pani Katarzyna Stachowiak, pani Weronika Suplewska oraz pan Piotr Jóźwiak. Zapisy i wpłaty w gabinecie pedagoga w starym budynku, pokój 12A. Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zapisu i dokonania wpłaty.

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap