Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Wyjazd na Jarmark Bożonarodzeniowy do Berlina

weihnachtsmarktSerdecznie zapraszamy chętnych uczniów na jednodniowy wyjazd do Berlina na Weihnachtsmarkt (Jarmark Bożonarodzeniowy). W programie również zwiedzanie miasta. Wycieczka odbędzie się w czwartek 12 grudnia 2019 roku. Koszt udziału wynosi 110 zł od osoby. Informacji udzielają: pani Katarzyna Stachowiak, pani Weronika Suplewska oraz pan Piotr Jóźwiak. Zapisy i wpłaty w gabinecie pedagoga w starym budynku, pokój 12A. Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zapisu i dokonania wpłaty.

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap