Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Wymiana młodzieży

logo wymiana latoOd 27 lipca do 5 sierpnia 2019 roku kilkoro uczniów z naszej szkoły miała okazję gościć w Wolfenbüttel w ramach międzynarodowej wymiany młodzieży. Młodzi ludzie z Polski, Niemiec, Rosji i Francji rozwijali umiejętności językowe i interpersonalne, otworzyli się na inne kultury oraz stali się bardziej świadomi różnic między nimi. Podczas wymiany nie było czasu na nudę. Uczestnicy brali udział w warsztatach muzycznych, teatralnych i fotograficznych, których rezultaty zaprezentowali podczas podsumowania projektu. Dyskutowali również na temat korzyści wynikających z przynależności do Unii Europejskiej.

Gospodarze zaproponowali szereg aktywności w czasie wolnym, dzięki którym młodzież zintegrowała się i zawarła znajomości na całe życie.

Weronika Suplewska, Zespół Szkół Politechnicznych we Wrześni

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
3
5
6
2019-09-16 09:59:03

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap