Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Uwaga uczniowie klas pierwszych!

pen pixabay cc0W dniu rozpoczęcia roku szkolnego, w poniedziałek 2 września 2019 roku, podczas spotkania z wychowawcami uczniowie klas pierwszych przystąpią do testu diagnostycznego z języka angielskiego, który będzie trwał ok. 30 minut. Każdy uczeń musi przynieść własny długopis!

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap