Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Kangur Matematyczny

Kangur202019 marca 2020 roku odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "Kangur". Uczniowie przez 75 minut będą rozwiązywali test, w którym tylko jedna odpowiedź będzie prawidłowa. Wpisowe w tej edycji wynosi 10 zł. Nauczyciele matematyki przyjmują zgłoszenia uczniów do 17 stycznia 2020 roku. Zapraszamy!
Zasady konkursu: tutaj   
Instrukcja wypełniania karty odpowiedzi: tutaj

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap