Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

"Podaruj wiersz" - akcja społeczna Fundacji im. Zbigniewa Herberta

logo podaruj wierszZbigniew Herbert pisał listy - wiersze do przyjaciół, do ważnych dla niego artystów, dla osób, które cenił. Ten gest pisarza - gest ofiarowania komuś autografu wiersza - jest inspiracją dla akcji "Podaruj wiersz". Jeżeli chcesz wziąć w niej udział zapraszamy do biblioteki szkolnej. Tutaj pobierzesz papeterię i zarejestrujesz swój udział, który będzie całkowicie anonimowy. Wiersze będzie można oddawać do 30 listopada 2019 roku.

Komisja konkursowa będzie oceniać w dwóch kategoriach: wiersz autorski oraz kaligrafia. Za zgodą autorów wiersze zostaną zaprezentowane społeczności uczniowskiej. Na uczestników akcji czekają atrakcyjne nagrody książkowe.

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap