Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Narodowe Czytanie 2019

logo NC ZSPPodczas tegorocznej odsłony akcji Narodowe Czytanie Para Prezydencka zaproponowała do czytania Nowele polskie. Jest to wybór tekstów, których wspólnym mianownikiem jest polskość w połączeniu z treściami uniwersalnymi, refleksją nad człowiekiem i społeczeństwem. (...)Uczą nas, że w życiu powinniśmy kierować się szlachetnością i solidarnością, że nie wolno nam stracić wrażliwości na ludzką krzywdę ani zapomnieć o naszej historii - napisał w specjalnym liście Prezydent RP Andrzej Duda.

W naszej szkole fragmenty uczniom i nauczycielom zaprezentowali: dyrektor szkoły pan Bogdan Nowak, naczelnik Wydziału Edukacji i Kultury Fizycznej pani Olga Kośmińska - Giera, ks. Marcin Zaborowicz oraz uczniowie klas pierwszych: Marcin Błaszak z kl. 1TI, Małgorzata Pawlisiak i Albert Hofmann z kl. 1aTI oraz Alan Tomczak i Adam Janiak z kl. 1TEp.

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
3
5
6
2019-09-16 09:59:03

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap