Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Targi Polagra Premiery

logo Polagra 2020Międzynarodowe Targi Polagra - Premiery odbyły się w dniach 17-19 stycznia 2020 roku w Poznaniu. Uczniowie klas architektury krajobrazu z Zespołu Szkół Politechnicznych wzięli udział w imprezie 17 stycznia 2020 roku i mieli możliwość bezpośredniego zapoznania się z osiągnięciami nowoczesnych rozwiązań technicznych i technologicznych. Na targach można było wymienić poglądy, zapytać i spotkać wielu ekspertów. Wszystkie te informacje wzbogaciły naszą wiedzę.

Targi Polagra są świetną okazją, aby na żywo zobaczyć nowości, które będą produkowane w 2020 roku, w tym m.in. ciągniki, kultywatory, pługi, kombajny, ładowarki, opryskiwacze, deszczownie i zestawy uprawowo-siewne.

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Procedury ZSP


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms