Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Co robimy na zajęciach dodatkowych?

logo zajęcia dodatkoweW czwartki o godzinie 14:00 prowadzone są zajęcia dodatkowe z rękodzieła i uprawy roślin. Co już udało nam się zrealizować? Robiłyśmy kompozycje z rojników w ekologicznych pudełkach po malinach, świeczniki – lampiony ze szklanych słoiczków, ekologiczne torby ręcznie malowane farbami akrylowymi i liśćmi, a dzisiaj różane bukiety z jesiennych liści – popatrzcie sami. Jeżeli ktoś chciałby do nas dołączyć, to serdecznie zapraszamy. Przyjemna nauka i miło spędzony czas.

 

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap