Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Obraz z warzyw

logo obraz warzywDnia 4 listopada 2019 roku w ramach konkursu "Obraz z warzyw" wszystkie klasy architektury krajobrazu będą tworzyły obrazy. Każda klasa to drużyna, która wykona obraz krajobrazu, przyrody itp., ale uwaga materiałem będą tylko surowe warzywa. Powstałe prace będzie można podziwiać na korytarzu w nowym budynku. Zachęcamy wszystkich do głosowania i wybór najciekawszego pomysłu oraz wykonania. Głosy można będzie oddawać w poniedziałek i wtorek na przerwach. Na zwycięzców czeka nagroda.

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap