Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Rozwijam moje pasje

logo dekoracjaW każdy czwartek o godzinie 14:00 w sali nr 10, prowadzone są zajęcia o tematyce: uprawa roślin, tworzenie kompozycji z różnych roślin i materiałów oraz rękodzieło artystyczne. Zapraszamy na nie wszystkich chętnych, którzy planują zrobić np. prezent dla bliskiej osoby lub chcieliby nauczyć się robienia różnych dekoracji – nie tylko roślinnych. Zajęcia prowadzi pani Monika Sitko. Kontakt w pokoju nauczycielskim w nowym lub starym budynku szkoły. Serdecznie zapraszamy!

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSP



bip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap