Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Rozwijam moje pasje

logo dekoracjaW każdy czwartek o godzinie 14:00 w sali nr 10, prowadzone są zajęcia o tematyce: uprawa roślin, tworzenie kompozycji z różnych roślin i materiałów oraz rękodzieło artystyczne. Zapraszamy na nie wszystkich chętnych, którzy planują zrobić np. prezent dla bliskiej osoby lub chcieliby nauczyć się robienia różnych dekoracji – nie tylko roślinnych. Zajęcia prowadzi pani Monika Sitko. Kontakt w pokoju nauczycielskim w nowym lub starym budynku szkoły. Serdecznie zapraszamy!

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap