Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Dożynki Powiatowe w Nekli

logo Dożynki 2019Jak co roku uczniowie klas architektury krajobrazu biorą udział w Dożynkach Powiatowych. Tym razem odbyły się one w Nekli, tradycyjnie w pierwszą niedzielę września. Uroczystość rozpoczęła się polową mszą świętą. Po oficjalnym rozpoczęciu nastąpił czas na część konkursową i biesiadną.

Na stanowisku naszej szkoły królował świerk biały, żywotniki i jałowce w odmianach, które były nagrodą za poprawną odpowiedź w konkursie. A czego dotyczył? Pytania w konkursie związane były z ekologią, dbałością o środowisko.

Nie brakowało chętnych do wzięcia udziału w konkursie, a wygrane rośliny upiększą ogrody, pojemniki na tarasach i balkonach.

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
3
5
6
2019-09-16 09:59:03

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap