Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Ogólnopolski Konkurs "Zostań ekonomistą"

logo zostan ekonomistaUczennice klasy III TEK Martyna Dutkiewicz, Julia Dębowska oraz Katarzyna Głuc, reprezentowały Zespół Szkół Politechnicznych w tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Zostań ekonomistą" – organizowanego przez Wydział Ekonomiczno-Społeczny Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Celem konkursu jest wspieranie rozwoju ambitnych i wyróżniających się wiedzą ekonomiczną uczniów oraz podnoszenie świadomości gospodarczej uczestników.

Przygotowana przez uczennice praca na temat "Rozwój społeczno-gospodarczy miasta i gminy Września" spotkała się z uznaniem kapituły konkursu, której przewodniczy pani prof. dr hab. Władysława Łuczka, prodziekan Wydziału Ekonomiczno-Społecznego.

Dziewczyny znalazły się w gronie laureatów konkursu i zdobyły indeksy na dowolny kierunek Wydziału Społeczno-Ekonomicznego. Gratulujemy!

Opiekę merytoryczną nad uczennicami sprawowała pani Anna Kołodziejczak – nauczycielka przedmiotów ekonomicznych.

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap