Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Od projektowania do wykonania

logo projektowanie wykonanieUczennice i uczniowie klas II i III mpr (mechanik precyzyjny) pod opieką pana Władysława Tyxa zaprojektowali i wykonali napis do pracowni montażu mechanicznego w Powiatowym Centrum Edukacji Zawodowej. Litery zostały wykonane metodami połączeń rozłącznych i nierozłącznych. Były to m.in.: połączenia gwintowe, zgrzewanie, lutowanie, nitowanie i klejenie.

Każda litera została indywidualnie zaprojektowana, wymiarowana. Metody wykonania zostały tak wybrane, aby sąsiadujące znaki były łączone innymi sposobami. Następnie litery zostały pomalowane i zamocowane na własnoręcznie wykonanych tablicach, tworząc w ten sposób nazwę pracowni.

Uczniowie klasy I i III TM (technik mechanik) pomalowali część ściany i zawiesili napis.

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza - Technika

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2021”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Procedury ZSP


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Cyfrowa Szkoła 2020@


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSP


logo SKS ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms