Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Wycieczka przedmiotowa klasy III TM do firmy Airpol

logo AirpolW piątek 29 listopada 2019 roku klasa III TM (technik mechanik) udała się na kolejną wycieczkę przedmiotową do firmy Airpol w Poznaniu, która produkuje sprężarki tłokowe i śrubowe. Była to praktyczna lekcja pod kierunkiem m.in. pana Przemysława Boreckiego, który sprawdził przy okazji poziom wiedzy fachowej swoich uczniów. Młodzież zapoznała się z procesem produkcji wysokiej jakości sprężarek, które przeznaczone są do pracy ciągłej w ciężkich warunkach eksploatacyjnych.

Uczniowie zobaczyli także konstrukcję, instalację, podzespoły oraz systemy chłodzenia i sterowania. Mogli skonfrontować wiedzę nabytą w szkole z praktyką.

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap