Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Absolwenci 2013

4 aTI - 2013

Andalkiewicz Rafał, Białecki Kamil, Boguła Bartosz, Ciucias Krystian, Dębicki Mateusz, Filipczak Marcin, Frąckowiak Patrycja, Górski Marek, Grygier Kinga, Gwoździk Tomasz, Hofman Łukasz, Kierzkowski Maciej, Konieczny Paweł, Makowski Krystian, Mazurek Bartosz, Miczuga Jakub, Olszewski Dawid, Ostrowski Filip, Polak Karol, Przybylski Rafał, Przybyła Wojciech, Puzdrakiewicz Mateusz, Rusinek Patryk, Rzepka Maciej, Tyc Piotr

4 bTI - 2013

Andrzejewski Eryk, Antczak Remigiusz, Bartczak Artur, Basiński Michał, Bielecki Patryk, Bojarski Patryk, Bondalski Maciej, Chołuj Mateusz, Hadada Szymon, Jasiński Mateusz, Kasprzyk Dawid, Klabon Kamil, Lewandowski Bartłomiej, Lewandowski Mateusz, Łukowski Dariusz, Maćkowiak Marcin, Mietlicki Artur, Nejmański Łukasz, Nowaczyk Kamil, Orkowski Łukasz, Orzechowski Norbert, Pachocki Tomasz, Remisz Norbert, Sarna Adam, Stachowiak Sebastian, Stawicki Szymon, Sulkowski Adam, Szarzyński Krzysztof, Wrotecki Patryk, Wyderkiewicz Robert

4 TA - 2013

Adamska Anita, Benke Sandra, Bruś Paulina, Dolata Daria, Drost Małgorzata, Józwiak Milena, Kamienik Joanna, Koralewska Agnieszka, Kruszyńska Lidia, Matkowska Agnieszka, Matuszak Marta, Mrozek Marcin, Pełczyńska Angelika, Sikorska Paulina, Szulc Agata, Urbanowicz Kacper, Wardak Magdalena

4 TB - 2013

Bohn Jagoda, Dederko Wojciech, Dowbusz Żaneta, Dzwoniarkiewicz Krystian, Galant Bartosz, Kaczmarek Patrycja, Koczorowski Selim, Kryszczunas Karina, Kubiaczyk Damian, Kubiak Michał, Łuczyk Weronika, Łyskawa Mateusz, Melewski Bartłomiej, Miczyński Kamil, Mordal Łukasz, Podlewska Ewa, Radziejewski Michał, Rzepka Dawid, Sikora Joanna, Strychalski Maciej, Szmania Martyna, Szulc Daniel, Tomczak Piotr, Tritt Mikołaj, Wiktorowski Jakub, Wiśniewski Michał, Witczak Mateusz, Witecki Janusz, Zielniewicz Anna

4 TE - 2013

Balicki Łukasz, Bergier Dawid, Bogiel Andrzej, Długosz Bartosz, Dowbusz Patryk, Dropiński Damian, Durek Konrad, Galant Jakub, Górny Wojciech, Jakubowski Mateusz, Jerczyński Mateusz, Jędrzejczak Łukasz, Kogut Adrian, Kopczyński Arkadiusz, Majdecki Paweł, Miczuga Damian, Narożny Damian, Nowak Mateusz, Nowak Piotr, Pawlak Kacper, Pawłowska Roksana, Włosiński Mateusz, Wojciuch Krzysztof, Zdrojewski Andrzej

4 TEK - 2013

Bulewicz Karolina, Burdzińska Daria, Fajka Marta, Janicka Małgorzata, Kaptur Witold, Koperska Joanna, Kucharska Paulina, Łakoma Karina, Miliszewski Mateusz, Miśkowiak Katarzyna, Nadolna Monika, Pawlak Katarzyna, Pera Kinga, Popielarska Anna, Przydryga Beata, Szlachta Marta, Śleziona Marcin, Śniegocka Paulina, Torzewska Karolina, Wawrzyniak Marcin, Wolniak Jakub, Wrzos Kamila, Wysocka Joanna

4 TM - 2013

Fajkowski Bartosz, Goździcki Mateusz, Ignaszak Adam, Kaczmarek Karol, Kamiński Adrian, Kaźmierczak Bartosz, Krawczyk Radosław, Kutkowski Mateusz, Miczuga Patryk, Nowak Mikołaj, Radziejewski Łukasz, Rzepka Dawid, Spychalski Marcin, Staszak Jordan, Stefański Dawid, Torzewski Michał, Wilczyński Artur, Żak Piotr

3 elm - 2013

Formanek Grzegorz, Gębka Krzysztof, Ignaszak Jakub, Kamiński Artur, Kryszewski Patryk, Łapawiec Szymon, Parus Robert, Stolarek Krzysztof, Szczepaniak Bartosz

3 oos - 2013

Borecki Michał, Brzeziński Artur, Chojnacki Konrad, Cieślak Janusz, Czosnowski Damian, Hampel Michał, Kujawa Tomasz, Lepczyński Tomasz, Lepel Adam, Lis Tomasz, Marzyński Łukasz, Ratajczak Krzysztof, Rogacki Maciej, Rutkowski Daniel, Twardy Dawid, Wojciuch Adam, Zielniewicz Szymon

Absolwenci 2015

4 aTI - 2015

Bachorz Adam, Bartkowiak Łukasz, Chałupniczak Mateusz, Cierzniak Marcin, Czosnowski Filip, Danielewicz Sławomir, Drażniuk Paula, Garbaciak Damian, Jatczak Kamil, Krawczyk Szymon, Madalski Bartosz, Męch Hubert, Mozolewski Tomasz, Nowicki Łukasz, Pawlaczyk Piotr, Pietrzyk Marcin, Podymska Joanna, Ruminkiewicz Paweł, Rutkowski Patryk, Skibiszewski Patryk, Solarz Patryk, Sznajder Karolina, Sznajder Monika, Szymko Amadeusz, Tuzik Norbert, Waszak Karol, Węglorz Paweł, Wojtucki Rafał

4 bTI - 2015

Adamski Marcin, Bojko Marcin, Brzęcki Dominik, Grajek Jakub, Hybza Bartosz, Kosecki Krystian, Kurzawa Michał, Leracz Mateusz, Marciniak Monika, Matysiak Dawid, Mocek Bartosz, Mokracki Tomasz, Nowak Adrianna, Nowicki Hubert, Paczyński Kamil, Paluch Jakub, Pałasz Mikołaj, Piłat Jarosław, Pluciński Rafał, Pomogier Dawid, Samelak Patryk, Słaby Paweł, Staszak Dawid, Staszak Rafał, Szlachetka Patryk, Szuba Michał, Wieczorek Klaudia, Wojciechowski Dawid, Zielniewicz Robert, Zimny Adrian

4 TA - 2015

Balicka Magdalena, Bartylak Katarzyna, Chojnacka Agnieszka, Gromadzińska Joanna, Kosmala Natalia, Kosmecka Daria, Kujawski Kamil, Kuźmicz Weronika, Lewandowska Roksana, Mogiłka Alicja, Olichwer Paulina, Szczepaniak Marta, Szcześniak Patryk, Urbaniak Marta, Urbaniak Hanna

4 TB - 2015

Bagrowski Adrian, Bednarowicz Piotr, Białas Weronika, Bucik Adam, Dewo Damian, Drabina Patryk, Fimiak Adam, Fimiak Ewelina, Gmyrek Daniel, Jaskuła Norbert, Karykowski Bartosz, Kłossowski Piotr, Kosmala Monika, Ksianszkiewicz Weronika, Kulczak Mikołaj, Kwapich Agnieszka, Kwiatkowska Angelika, Lider Patrycja, Machnik Marta, Maroszek Dawid, Mikołajczak Allan, Narożny Marcin, Pachuta Dominika, Peelen Maikel, Radny Damian, Siepielski Marcin, Stachowiak Michał, Styczyński Łukasz, Szczepankiewicz Jakub, Talarczyk Krystian, Tomczak Weronika, Wawrzyniak Tobiasz, Woźniak Natan, Zdunek Dominik

4 TE - 2015

Czajka Mikołaj, Dominiak Maciej, Frąckowiak Krystian, Garbaciak Paweł, Jędrkowiak Mateusz, Józwiak Marek, Kapczyński Mateusz, Kruk Krzysztof, Krupa Jacek, Michalski Mateusz, Misiorny Bartosz, Nowaczyk Oskar, Szykowny Marcin, Tyrakowski Wiktor, Wawrzynkiewicz Krzysztof, Włodarczyk Łukasz

4 TEK - 2015

Bartkowiak Aleksandra, Blank Michał, Bosacka Olga, Ciszewska Ismena, Cyrulewska Julita, Dankowska Monika, Dobiecki Marcin, Droździński Łukasz, Grzegorzewicz Angelika, Imbierowicz Dawid, Jackowska Marta, Janiszewska Katarzyna, Janiszewska Klaudia, Klukojć Magdalena, Kosmala Paulina, Kubiak Patrycja, Kukulska Martyna, Malewicz Daria, Matuszak Karina, Mielcarek Adam, Motyl Aleksandra, Olejniczak Joanna, Ostrowska Beata, Pawłowska Sylwia, Pietryga Paweł, Pietrzak Mikołaj, Prusak Rafał, Skibińska Justyna, Śremska Olga, Wróblewska Daria

4 TM - 2015

Antkowiak Jakub, Dębiński Kacper, Drożdżyński Adam, Fajka Dawid, Horkawy Bartosz, Koronkowski Adrian, Kosmala Mateusz, Kowalczyk Adrian, Kozielczyk Mateusz, Królak Kamil, Kubiak Marcin, Lech Kamil, Lipiński Jakub, Marciniak Piotr, Marciniak Wojciech, Michalak Bartosz, Mikołajczyk Bartosz, Nowak Adrian, Ostrowski Sebastian, Pieszak Jakub, Pietryga Piotr, Sobkowiak Kamil, Stelmach Marcin, Szymański Jakub, Taszarek Mateusz, Tobiański Bartosz, Tomaszewski Dariusz, Wojciuszkiewicz Łukasz, Zawiślak Romuald

3 elm - 2015

Giżewski Artur, Gordzielewski Daniel, Grzegorczyk Dawid, Guziałek Krystian, Król Damian, Mikołajczak Jakub, Nowacki Paweł, Orylski Bartosz, Rewers Marcin, Rogacki Hubert, Stepaniak Andrzej

3 oos - 2015

Chrzanowski Marcin, Cieślak Adam, Cytryński Daniel, Czerniak Daniel, Ignaszak Bartosz, Kupczak Patryk, Lewandowski Maciej, Łuczak Mateusz, Madejski Bartosz, Matuszewski Piotr, Mazurkiewicz Mikołaj, Rogacki Hubert, Stondzik Jakub, Szefer Michał, Śleziona Witold, Walkowiak Kamil, Ziętek Dominik

 

Balicka Magdalena
Bartylak Katarzyna
Chojnacka Agnieszka
Gromadzińska Joanna
Kosmala Natalia
Kosmecka Daria
Kujawski Kamil
Kuźmicz Weronika
Lewandowska Roksana
Mogiłka Alicja
Olichwer Paulina
Szczepaniak Marta
Szcześniak Patryk
Urbaniak Marta
Urbaniak Hanna

Absolwenci 2014

4 aTI - 2014

Borys Bagrowski, Tomasz Błoch, Sebastian Bogiel, Mikołaj Bosacki, Maciej Ciesielski, Mateusz Dudek, Krystian Ejsak, Dawid Flitta, Łukasz Gaca, Jakub Holko, Kamil Iwański, Szymon Kapczyński, Kamil Krawczyk, Marcin Lasecki, Jakub Lesiński, Kamil Pałasz, Paweł Pera, Mateusz Popielarski, Sebastian Prusinowski, Mateusz Radny, Adam Rzepka, Mateusz Sternel, Piotr Strychalski, Tomasz Surmacz, Dawid Szumigała, Damian Tomczyk, Dawid Wąsiewicz

4 bTI - 2014

Piotr Binkowski, Maciej Bzowy, Dawid Gorzelańczyk, Arkadiusz Grudziński, Szymon Jankowiak, Adam Jóźwiak, Patryk Kardach, Filip Kierepka, Karol Kloska, Bartłomiej Kopaczewski, Adam Kubiak, Patryk Mądry, Paweł Miłończyk, Krzysztof Nowak, Tomasz Plebański, Dawid Radziałowski, Arkadiusz Rewers, Krystian Senk, Marcin Sikorski, Klaudia Sobalska, Mateusz Szamburski, Mateusz Szczepański, Piotr Szczepański, Sebastian Wiśniewski, Michał Wojciechowski, Adrian Zawistowski

4 TA - 2014

Anna Cebulska, Magdalena Gościniak, Magdalena Harendarz, Anna Maria Ignaszak, Piotr Jarema, Angelika Jędrasiak, Jagoda Jóźwiak, Anita Kańczurzewska, Angelina Kaźmierczak, Marietta Klimczak, Agnieszka Kneblewska, Paulina Kowalska, Beata Marcinkowska, Monika Parus, Daria Piotrowska, Laura Podlewska, Marta Promelska, Monika Refermat, Olga Remisz, Izabela Roszyk, Natalia Szefer, Kamila Szymańska, Marta Urbaniak, Marta Walczak, Anna Wojcińska, Klaudia Zaworska

4 TB - 2014

Magdalena Adamczyk, Bartosz Bałażyk, Krystian Bednarowicz, Michał Brząkowski, Kamil Jackowski, Dariusz Kierzek, Daniel Klimczak, Łukasz Kosmala, Aneta Kotowicz, Robert Kowalski, Patrycja Krych, Daria Krygiel, Beata Kryszewska, Julita Kufel, Mateusz Kukulski, Adam Kurpik, Angelika Majewska, Magda Mensfeld, Damian Olejniczak, Piotr Pietrzak, Magdalena Przybyła, Dorota Radziejewska, Damian Staniszewski, Piotr Tomczak, Alicja Węgrzeniejewska, Janusz Żurawski

4 TE - 2014

Mateusz Betler, Karol Dankowski, Paweł Fiszer, Mateusz Gałdecki, Mateusz Górny, Jakub Janiak, Paweł Kapela, Bartosz Konieczka, Sławomir Krawczyk, Bartosz Kryszak, Kamil Krzyżaniak, Michał Lewandowski, Mikołaj Majewski, Mateusz Orłowski, Albert Pawlak, Rafał Rybacki, Paweł Słoma, Krzysztof Szlachetka, Maciej Tomaszewski, Bartosz Witczak, Jakub Wróbel, Damian Wrzaskowski

4 TEK - 2014

Adam Andrzejewski, Karol Borczuch, Marta Buziuk, Daria Frydryczak, Sandra Głowińska, Patrycja Górna, Joanna Janiszewska, Natalia Koczorowska, Kinga Kwiatkowska, Weronika Kwitowska, Marika Maciejewska, Paulina Mękal, Sara Nowacka, Ilona Piaseczna, Patrycja Skrzypczak, Arkadiusz Sobczak, Weronika Szczygielska, Sylwia Szewczyk, Katarzyna Śmiechowska, Monika Tarłowska, Magdalena Tomaszewska, Klaudia Wysocka, Magdalena Zastawa, Karolina Zygmunt, Klaudia Zygmunt

4 TM - 2014

Hubert Bielecki, Adrian Bładyko, Paweł Budniak, Dominik Chromiński, Dariusz Dybiec, Bartosz Graczyk, Fabian Jędraszak, Filip Kotecki, Piotr Nowaczyk, Adrian Przybylski, Mateusz Stachowiak, Michał Staniszewski, Eryk Szczepański, Sebastian Trzebniak, Mateusz Tyran, Mikołaj Urbaniak, Grzegorz Wachowiak, Bartosz Wojciechowski, Błażej Wojtyś, Jakub Zawisła

3 elm - 2014

Białek Tomasz, Bojański Daniel, Cześniak Paweł, Komisarek Patryk, Kozłowski Adam, Lewandowski Michał, Lipiński Filip, Łatas Szczepan, Markiewicz Szymon, Matczak Grzegorz, Michalski Mikołaj, Olejniczak Szymon, Ossowski Jakub, Pawlak Michał, Piechota Grzegorz, Skrzyczyński Bartosz

3 oos - 2014

Borowski Mateusz, Chołuj Sławomir, Czajkowski Patryk, Grześkowiak Bartosz, Jackowski Jacek, Kubiak Kamil, Kwiatkowski Tomasz, Lenartowicz Paweł, Michalak Sebastian, Musielak Grzegorz, Sokolski Piotr, Staszak Szymon, Swancar Damian, Walkowski Michał, Wróblewski Jakub, Zenker Arkadiusz

Oferty pracy

Uwaga! Zespół Szkół Politechnicznych nie odpowiada za aktualność prezentowanych ofert

Oferty pracodawców

2017-09-29: WPPZ - Mechanik, automatyk

2017-06-20: Inalfa Roof Systems - Technik serwisant

2017-05-30: Superexpo - Pracownik zdalny

2017-05-30: Superexpo - Programista

2017-05-30: Elumatec - Stażysta w zakresie produkcji maszyn do obróbki profili

2017-05-18: BWS - Pracownicy parku technologicznego

2017-05-18: Rolmus - Tokarz, frezer

2017-05-12: Business Bridge - Montażysta

2017-05-12: Flexlink - Monter/Magazynier

2017-04-12: Clavey - Automatyk

2017-04-12: Clavey - Elektromechanik

2017-04-12: Clavey - Elektryk

2017-04-12: Clavey - Mechanik

2017-03-20: Bifood - Specjalista ds. technicznych

2017-01-13: JR Kierzkowscy - Specjalista ds. sprzedaży

2017-01-13: JR Kierzkowscy - Brygadzista ds. produkcji

2016-09-16: Maxcess - Operator CNC (frezer)

2016-09-16: Maxcess - Tokarz

2016-09-16: Emerson Industrial Automation Poland - Operator CNC

2016-07-12: JR Kierzkowscy - Pracownik punktu ogrodniczego

2016-07-12: JR Kierzkowscy - Pracownik szkółki roślin ozdobnych

2016-06-30: Agro-Hortech - Mechanik / Elektromechanik / Pracownik utrzymania ruchu

2016-06-06: iComfort - Elektroinstalator

2016-06-03: Inalfa Roof Systems Polska - Operator linii produkcyjnej

2016-05-15: Straż Serwis - Pracownik księgowości

2016-04-11: Verbicom - Serwisant systemów teleinformatycznych

2016-04-11: Translocus - Technik automatyk

2016-04-11: Blum - Mechanik

2016-03-15: Panasonic Energy Poland - Automatyk

2015-11-13: Flex Films Europa Września - Elektryk

2015-10-18: Talent Solution - Mechanik / Technik mechanik do działu utrzymania ruchu

2015-10-18: Gestamp - Młodszy metrolog

2015-07-09: Hays - Technik mechanik

2015-06-30: Chili Traders Recruitment Agency - Operator/programista CNC

2015-06-30: Chili Traders Recruitment Agency - Hydraulik

2015-06-30: Chili Traders Recruitment Agency - Mechatronik

2015-06-30: Chili Traders Recruitment Agency - Mechanik

2015-06-30: Chili Traders Recruitment Agency - Mechanik samochodów ciężarowych

2015-06-30: Chili Traders Recruitment Agency - Elektromechanik

2015-06-30: Chili Traders Recruitment Agency - Elektryk

2015-06-30: Chili Traders Recruitment Agency - Certyfikat firmy

2015-06-10: Pomet - Operator obrabiarek numerycznych

2015-05-12: Gestamp - Młodszy narzędziowiec - frezer CNC

2015-05-08: Sokołów-Service - Automatyk / elektronik / mechatronik

2015-05-08: Sokołów-Service - Mechanik konserwator

2015-05-06: Gonvarri Polska - Wózkowy / młodszy operator maszyn

2015-05-06: Gonvarri Polska - Pakowacz

2015-05-06: Gonvarri Polska - Suwnicowy

2015-01-26: Randstad Polska - Pracownik kontroli jakości

2014-10-16: Karlik - Mechanik / Elektromechanik

2014-10-16: Meramont - Praca dla absolwentów

2014-10-08: Gestamp - Narzędziowiec

2014-09-22: Firma H&M - Elektromechanik

2014-06-26: Firma Sunrise System - Webdeveloper / Pozycjoner oraz Młodszy pozycjoner

2014-05-29: Idea House - Asystent Architekta

2014-05-23: Sokołów-Service - Mechanik konserwator

2014-05-23: Sokołów-Service - Specjalista ds. chłodnictwa i ciepłownictwa

2014-05-23: Sokołów-Service - Automatyk/Elektronik/Mechatronik

2014-05-14: Zakład Produkcyjny Armatury Przemysłowej AKWA

2014-05-14: OTTO Polska

2014-03-25: Spółdzielnia Inwalidów "Przyjaźń"

2014-03-11: KOS Elektro System


Oferty Urzędu Pracy

pup

 

Absolwenci 2012

4 aTI - 2012

Dawid Bryś, Mateusz Czech, Arkadiusz Glebow, Piotr Gołębniak, Karolina Harendarz, Grzegorz Kolecki, Kamil Koźlik, Patryk Kwiatek, Włodzimierz Lewandowski, Tomasz Majka, Jakub Miczuga, Tomasz Nowicki, Tomasz Półrolniczak, Małgorzata Radziejewska, Patryk Ratajczak, Bartosz Renz, Przemysław Robaszkiewicz, Marek Rzepka, Marta Sroka, Żaneta Szewczyk, Jakub Szkudlarek, Przemysław Śliwiński, Tomasz Świątek, Jakub Waszak

4 aTK - 2012

Stefania Aleksanderczyk, Natalia Dębska, Katarzyna Duda, Anna Gawrońska, Patrycja Grzegorek, Karolina Kaczmarek, Joanna Kapela, Ewa Kloska, Sonia Kubicka, Justyna Kwiecińska, Marta Leszczyńska, Karolina Matuszak, Karolina Matuszewska, Natalia Matuszewska, Ewa Matysiak, Natalia Miśkiewicz, Angelika Nowak, Paulina Paczkowska, Judyta Pankowska, Elwira Picheta, Weronika Podlewska, Anna Radzińska, Julita Szafraniec, Karina Walasek, Adam Wawrzyniak, Mateusz Wawrzynkiewicz, Anna Zgolińska

4 bTI - 2012

Ewelina Balicka, Monika Białas, Dawid Chełkowski, Adrian Chlebowski, Michał Dąbek, Sebastian Doktór, Agata Dolatowska, Alan Drożdżyński, Damian Filipowicz, Damian Frankowski, Amadeusz Hauptmann, Natalia Kajdan, Mateusz Kiczka, Damian Klapczarek, Michał Kozłowski, Łukasz Maciejewski, Michał Masztalerz, Patryk Nather, Magdalena Nijak, Wojciech Nowak, Michał Przybylski, Szymon Szalaty, Piotr Wojtyś, Joanna Woźniak, Piotr Żabka

4 bTK - 2012

Weronika Cieślak, Dorota Durczak, Karolina Dzierzewska, Magdalena Hoffmann, Ilona Jaroni, Daria Krótkowska, Daria Matuszak, Marta Milczarek, Marta Mosinska, Sylwia Pawlak, Julita Piasecka, Paulina Piechocka, Marta Podlewska, Weronika Przybylska, Ewelina Spychała, Ewa Swancar, Michał Tarłowski, Anna Tłoczek, Agnieszka Walkowiak, Monika Weber, Zachariasz Wielicki, Agnieszka Wróblewska

4 TB - 2012

Jan Dekanzade, Dominika Dobrzykowska, Dawid Filipiak, Izabela Garstka, Bartosz Goliszewski, Tomasz Gorzaniak, Marek Idziaszek, Marcin Kamienik, Łukasz Knociński, Kamila Kopczyńska, Mateusz Kotowicz, Rafał Król, Ewa Kruszyńska, Justyna Kupczak, Łukasz Landkocz, Dawid Maciejewski, Mikołaj Maćkowiak, Robert Majdecki, Michał Mikołajczak, Krzysztof Przybylski, Maciej Przybyła, Łukasz Rogowicz, Tomasz Schulze, Patryk Sokołowski, Paulina Stoinska, Patrycja Szafraniak, Maciej Szczepaniak, Rafał Szymański

4 TE - 2012

Damian Czyżewski, Piotr Dłużyński, Patryk Goclik, Patryk Grudziński, Piotr Jaroszowicz, Damian Kapela, Marcin Kostrzewski, Marcin Kowalski, Arkadiusz Krawiec, Filip Lorenc, Mateusz Makowski, Szymon Makowski, Rafał Michalak, Marcin Mikołajczak, Jakub Niedzielski, Tomasz Rutkowski, Patryk Sieniuć, Bartosz Sobczak, Kamil Socha, Mateusz Spychała, Mariusz Tomczak

4 TM - 2012

Bartosz Bajka, Mateusz Dekowski, Marcin Garsztka, Artur Grzegorczyk, Roman Jałoszyński, Miłosz Janiszewski, Bartosz Kłosowski, Dawid Kowalczyk, Maciej Kowalski, Dominik Kruszyński, Damian Krzyżaniak, Tomasz Krzyżański, Dawid Kucharski, Bartosz Lepczyński, Mateusz Majdecki, Dawid Michalski, Łukasz Opic, Maciej Orłowski, Leszek Paluch, Łukasz Parus, Michał Piotrowski, Bartosz Prusak, Gracjan Stróżyk, Marcin Wiśniewski, Marcin Woźniak, Cezary Ziemski

4 TT - 2012

Tomasz Balcer, Sylwia Banaszak, Amanda Biskupska, Agata Gościniak, Amanda Kowalska, Mateusz Kowalski, Krystian Kozicki, Gracjan Różalski, Łukasz Siwek, Marta Sobczak, Damian Śmigielski

3 elm - 2012

Mateusz Antkowiak, Marcin Bartylak, Mateusz Jeleniewski, Artur Kubacki, Artur Mandziak, Bartłomiej Pietraszak, Adrian Staniszewski, Mateusz Stondzik, Radosław Szambelan, Marcin Torzewski, Łukasz Wojciechowski, Jakub Zakrzewicz

3 oos - 2012

Przemysław Andrzejczak, Maciej Andrzejewski, Adam Banaszak, Mateusz Cierzniak, Marcin Łysiak, Damian Piękny, Adam Przybylski, Damian Ptak, Maciej Różański, Wojciech Staniak, Patryk Szajdziński

Absolwenci 2011

4 aTE - 2011

Bartosz Biadasz, Krzysztof Chromiński, Adam Duszyński, Bartłomiej Galant, Piotr Graczyk, Damian Jopek, Daniel Kosmala, Andrzej Kruszka, Mateusz Matuszak, Piotr Meller, Michał Michalak, Mariusz Modrzejewski, Patryk Nowak, Sebastian Pacanowski, Dawid Wielgosz, Przemysław Wysocki, Błażej Zalewski, Marek Zbieranek

4 aTK - 2011

Iwona Baum, Marta Dekowska, Natalia Goliszewska, Urszula Herzog, Anna Kasprzak, Karolina Konieczna, Kinga Konopka, Tomasz Łuczyk, Marlena Mikołajczyk, Paulina Osuch, Agata Radomska, Agnieszka Rewers, Nikola Rogacka, Dawid Sikora, Roksana Szalbierz, Izabela Szymańska, Kamil Wiśniewski, Angelika Wolniewicz, Patrycja Wolniewicz

4 bTE - 2011

Adrian Bandyszak, Rafał Błaszczyk, Adam Brzostowicz, Damian Charzewski, Arkadiusz Freus, Adrian Gałdecki, Adrian Grzelak, Jakub Jędraszak, Łukasz Kosicki, Maciej Łukowski, Marcin Meissner, Michał Musiałowski, Arkadiusz Rychlewski, Bartosz Rzepka, Szymon Stępa, Adam Swancar, Adam Tabaka, Michał Turz, Łukasz Paszak, Maciej Przewoźny

4 bTK - 2011

Szymon Bajka, Katarzyna Borowicz, Marta Brząkowska, Agnieszka Burchacka, Małgorzata Dominiak, Aleksandra Gołębniak, Mateusz Grempka, Andżelika Grześkowiak, Iwona Kowalew, Sława Kreczmer, Arkadiusz Krych, Magda Niedziela, Klaudia Stefańska, Marta Szczygielska, Paulina Studzińska, Paulina Wiertlewska, Adrianna Wietrzyńska, Anna Wojciechowska, Agnieszka Wrzos

4 TB - 2011

Sonia Chałupniczak, Marcin Darecki, Łukasz Jacaszek, Arkadiusz Kocjan, Piotr Kuchciński, Jacek Kukulski, Krzysztof Lipiecki, Michał Maciejewski, Tomasz Malina, Patryk Markiewicz, Patryk Michalski, Tomasz Migdalski, Łukasz Nowakowski, Piotr Pawlak, Mateusz Piasecki, Maciej Przybylski, Wojciech Przyjemski, Maciej Szczygieł, Agata Szymczak, Janusz Urbaniak, Mateusz Walkowiak, Mateusz Więckowski, Krzysztof Wiśniewski, Paweł Włodarczak, Mateusz Zalewski, Dawid Zaworski, Adam Zwolak

4 TI - 2011

Bartłomiej Błaszczyk, Patryk Drażniuk, Konrad Dudek, Łukasz Fechner, Adam Garbarek, Sebastian Garczarek, Mateusz Grzeszczyk, Piotr Harendarz, Łukasz Kopczyński, Mateusz Korcz, Klaudia Kryszak, Daria Krzyżaniak, Szymon Kusiński, Marcin Kwitowski, Piotr Maciejak, Adam Markiewicz, Adam Matuszewski, Mateusz Mrozek, Przemysław Nowak, Grzegorz Pośledni, Piotr Rachut, Maciej Radomski, Dawid Radziński, Damian Rajch, Klaudia Rzemyszkiewicz, Winicjusz Staszak, Tomasz Szmelich, Krystian Trocha, Mateusz Zgoliński, Kamil Żabierek

4 TM - 2011

Bartosz Andrzejewski, Maciej Bołbot, Sebastian Chrzanowski, Mateusz Gryczka, Filip Kaczmarek, Aleksander Kaczor, Łukasz Kneblewski, Przemysław Kruszyński, Mateusz Matuszak, Mateusz Mikołajczyk, Rafał Mokracki, Rafał Pawlak, Łukasz Prusak, Mateusz Przybylski, Krzysztof Siepielski, Krystian Sobczak, Mariusz Staniak, Michał Szamburski, Paweł Szymkowiak, Radosław Wachowiak, Mateusz Wasiewicz, Marcin Waszak, Dawid Wawrzyniak, Jakub Węcławiak, Damian Zbierski, Mateusz Zimny

4 TT - 2011

Tomasz Bimek, Mateusz Borowczak, Mikołaj Brzeziński, Adam Cierech, Anna Działak, Szymon Jankowski, Marika Juszczak, Mateusz Kniga, Andrzej Kozakowski, Krzysztof Kozerski, Arkadiusz Lonka, Sebastian Przybylski, Adrian Rajch, Jakub Sadyś, Dawid Szablewski, Sebastian Trawiński, Filip Witczak, Marek Zięty

Absolwenci 2010

3 LZI - 2010

Borowiak Tomasz, Giżewski Maciej, Jasiński Mariusz, Kadłubek Piotr, Koralewska Hanna, Machyńska Weronika, Matuszak Katarzyna, Michalak Daria, Moch Łukasz, Nowak Ilona, Obalska Daria, Parus Marta, Purol Michał, Sieniuć Aleksander, Solarczyk Sonia, Sosnowski Adrian, Storta Dawid, Włodarczyk Piotr, Wojciechowski Michał

4 aTE - 2010

Ciepliński Łukasz, Czyż Dawid, Gawroński Przemysław, Gotowski Damian, Hęś Artur, Jakubowski Łukasz, Jaworski Mateusz, Kacała Sebastian, Kaczmarek Adrian, Karkut Krzysztof, Kusztal Artur, Matuszak Marcin, Moraczewski Jarosław, Olejniczak Filip, Paradowski Michał, Pluciński Kamil, Rolewicz Piotr, Świgoń Rafał, Świtała Krystian, Wichłacz Tomasz, Ziębiński Robert

4 bTE - 2010

Babicz Artur, Bartczak Rafał, Czosnowski Mateusz, Czubaszek Krzysztof, Gołębniak Arkadiusz, Grześkowiak Michał, Kasprzyk Mateusz, Kęsy Kamil, Kupś Kamil, Mańczak Albert, Melewski Waldemar, Michalak Mariusz, Mokracki Karol, Płocki Mateusz, Sajewicz Maciej, Stawny Przemysław, Szmaja Adrian, Śliwiński Tomasz, Świderski Igor, Tłoczek Tomasz, Walczak Damian, Wałęsiak Rafał, Woźnica Mariusz, Zastawa Paweł, Zdajewski Rafał

4 aTI - 2010

Bartkowiak Bartosz, Dudar Krzysztof, Gibowski Mateusz, Gorzelańczyk Piotr, Górka Dawid, Horowski Wojciech, Jęczmionka Mateusz, Kajdan Łukasz, Kłosowski Przemysław, Knopkiewicz Michał, Kreczmer Beata, Kurpik Mariusz, Lewandowski Łukasz, Mikołajczak Mateusz, Nowak Bartosz, Nowak Marcin, Ogrodowczyk Jakub, Owczarzak Łukasz, Pawlak Grzegorz, Prusik Adam, Rataj Piotr, Rembowicz Michał, Reszel Łukasz, Rojek Mateusz, Sajewicz Mariusz, Sobolewski Maciej, Talarczyk Małgorzata, Tomczak Daria, Wilczyński Mateusz

4 bTI - 2010

Antkowiak Michalina, Baczyński Maciej, Bąk Dariusz, Górska Anna, Górski Marcin, Harendarz Mariusz, Jesikiewicz Jacek, Jóźwiak Tomasz, Kapela Piotr, Kaźmierski Robert, Klimaszewski Marcin, Knast Jakub, Kowalski Bartosz, Kozłowski Mateusz, Kuliński Tomasz, Kulisz Damian, Marciniak Marek, Matuszak Maciej, Matuszak Mateusz, Matuszewski Jacek, Mocny Radosław, Najdek Przemysław, Pera Alan, Rybarczyk Kamil, Stecko Katarzyna, Stepaniak Mateusz, Waleryszak Jakub, Waleryszak Mikołaj,

4 TEK - 2010

Bartkowiak Karolina, Brudna Natalia, Ciok Mariola, Degórska Monika, Grempka Martyna, Holko Sandra, Jędraszak Paulina, Jędrzak Edyta, Kasprzak Magdalena, Kasznia Agnieszka, Kaźmierczak Anna, Kaźmierska Anna, Korpusik Monika, Kosmala Ilona, Krych Joanna, Kucza Weronika, Łyskawa Patrycja, Majdecka Paulina, Majtka Marcin, Matuszak Dawid, Nowaczewska Iwona, Olichwer Anna, Rybacka Katarzyna, Samelak Ewa, Skrzypczak Adrian, Stawicka Katarzyna, Szcześniak Sara, Wąsik Małgorzata, Wieczorek Paulina, Witczak Martyna, Wojtczak Paulina

4 TM - 2010

Florkowski Michał, Kowalski Damian, Kukulski Mateusz, Marciniak Marcin, Nather Arkadiusz, Niezgoda Krystian, Pacyński Robert, Pietryga Mateusz, Półról Bartosz, Romanowski Patryk, Siuba Robert, Sobczak Maciej, Szczęsny Mateusz, Szykowny Dominik, Świątek Michał, Teodorczyk Michał, Wachowiak Marek, Włodarczak Bartosz, Woźniak Tomasz

4 TT - 2010

Adamski Paweł, Bachlaj Bartosz, Bachlaj Patryk, Chlebowski Krzysztof, Działak Paweł, Fedorowicz Łukasz, Frątczak Mariusz, Gradowski Jakub, Jeske Damian, Koralewski Bartosz, Kosowski Mikołaj, Kruszyński Adam, Multański Mateusz, Musiał Dariusz, Napieraj Mateusz, Osiński Arkadiusz, Szulc Jakub, Szykowny Tomasz, Śliwczyński Michał, Witczak Patryk, Wyderska Sylwia

Absolwenci 2009

3 LEA - 2009

Andryszak Małgorzata, Andrzejak Justyna, Bachorz Paulina, Borowiecki Jarosław, Chałupniczak Cezary, Drost Bernadeta, Dzierzewska Dorota, Haremza Paulina, Ignaszak Dawid, Jakubczak Sławomira, Jakubik Konstancja, Kędzior Robert, Kosińska Ilona, Koska Anna, Kwiatkowska Anita, Lesiczka Kamil, Logdańska Karolina, Marecka Katarzyna, Nowak Magdalena, Piechnik Tomasz, Sulkowska Anna, Suszka Kamil, Szewczyk Tomasz, Wielkopolan Tomasz, Włodarczyk Sławomir, Wydrzyński Robert, Zbieranek Dawid

3LZI - 2009

Bilski Mateusz, Budkowski Michał, Drzewiecka Justyna, Juszczak Magdalena, Kuczora Michał, Liberkowski Damian, Łabędzka Dorota, Matczak Jakub, Mękal Agnieszka, Nowak Mariusz, Pałasz Andrzej, Piotrowska Katarzyna, Przewoźna Daria, Przybylski Krzysztof, Stawowa Urszula, Stefański Łukasz, Waszak Kamila, Woźniak Bartłomiej

4 aTI - 2009

Adamczyk Remigiusz, Antczak Mateusz, Budzyńska Sandra, Dankowski Michał, Degórski Dawid, Dziekan Tomasz, Frankowski Łukasz, Jankowiak Rafał, Jaworowicz Tomasz, Jurewicz Hubert, Kamiennik Łukasz, Kretkowski Wojciech, Kubacka Marta, Kubiś Robert, Kupczak Mateusz, Kwitowski Jakub, Maćkowiak Marcin, Maik Rafał, Nawrocik Marcin, Nowakowski Damian, Opic Bartosz, Rajca Tomasz, Rogacki Dawid, Stojek Krzysztof, Szybiak Daniel, Tomczak Grzegorz, Tylman Marcin, Wojtucki Tomasz, Żurawski Piotr

4 bTI - 2009

Antczak Marcin, Bednarek Kamil, Borońska Izabela, Cieśliński Radosław, Czarnota Bartosz, Gadziński Arkadiusz, Jarantowski Sławomir, Jung Maciej, Kaczmarek Jakub, Kruszyński Marcin, Kwieciński Marcin, Lewicki Piotr, Maćkowiak Mateusz, Markiewicz Maciej, Matuszak Dawid, Michalski Adam, Nawrocik Kamil, Nawrocki Kamil, Ogrodowicz Bartosz, Pedrycz Leszek, Pluta Wojciech, Przybylski Szymon, Rajch Marcin, Trawiński Maciej, Wojtyła Marcin, Żyła Jakub

4 TE - 2009

Abramkiewicz Wojciech, Bindulski Bartosz, Bojański Dawid, Burchacki Marcin, Janiszewski Jakub, Kędziora Damian, Kreczmer Kamil, Kupś Damian, Maciński Jakub, Maćkowiak Tomasz, Matuszak Kacper, Matuszak Łukasz, Matyjasek Paweł, Nowakowski Sebastian, Pawłowski Piotr, Półról Leszek, Sarbinowski Patryk, Skitek Dawid, Stachowiak Dawid, Waszak Jakub, Waszak Michał, Wojciechowski Tomasz, Woźniak Marcin, Zając Marcin

4 TEK - 2009

Borowiak Monika, Ciszek Dorota, Cyfer Anna, Drabińska Magdalena, Graczyk Monika, Grzelczak Damian, Janczak Milena, Jankowski Marek, Kazimierczak Joanna, Klechammer Żaneta, Klimas Alicja, Kurek Izabella, Mikołajewska Sylwia, Mróz Marta, Olejniczak Anna, Pawlak Anna, Pietryga Sandra, Piszczek Roksana, Popielarska Natalia, Przybylska Agnieszka, Radziejewska Katarzyna, Serafin Krystian, Stawowa Joanna, Szykowny Roman, Szymorek Martyna, Ślęczkowska Sylwia, Wojciechowski Rafał, Wszelaka Monika, Zielichowska Malwina

4 TM - 2009

Bogaczyk Andrzej, Chojnacki Mieczysław, Cichoński Dominik, Filipowicz Grzegorz, Giszczyński Mateusz, Giżewski Dariusz, Grzegorczyk Marcin, Karcz Dawid, Kasprzak Łukasz, Krzyżaniak Sebastian, Kulczak Mateusz, Michniacki Piotr, Musiałowski Zdzisław, Nawrocik Maciej, Piechnik Kamil, Pizoń Adam, Skwarczyński Jakub, Tobolski Paweł, Woźniak Paweł

4 TT - 2009

Dudar Joanna, Frąckowiak Maciej, Gęsikiewicz Michał, Giszczyński Jacek, Jałoszyński Dawid, Jankowski Szymon, Korpusik Kamil, Kubiak Kamil, Kuleta Bartosz, Kuśnierz Rafał, Marecki Dawid, Matuszak Michał, Nowacki Mariusz, Nowaczyk Krzysztof, Paruszewski Robert, Pawłowska Patrycja, Promelska Katarzyna, Sokowicz Piotr, Stawski Michał, Święcicki Radosław, Urbaniak Dawid, Wojciechowicz Kamil

3 elm - 2009

Berent Krzysztof, Dorociak Jakub, Drost Dominik, Fuczpaniak Przemysław, Głowacki Krzysztof, Górski Rafał, Guzowski Krzysztof, Helwing Piotr, Herzog Maciej, Jagodziński Łukasz, Janas Konrad, Janiak Dawid, Kacprzak Marek, Kamiński Tomasz, Kasprzak Michał, Kazimierczuk Piotr, Kujawa Andrzej, Lis Bartosz, Łatas Mateusz, Miczuga Rafał, Pietrala Patryk, Pietrzak Michał, Ratajczak Marcin, Sobiech Przemysław, Wojciechowski Artur

Absolwenci 2008

III LEA - 2008

Natalia Adamczewska, Marcin Czaja, Daria Duszyńska, Ilona Grzegorek, Angelika Janoszczyk, Łukasz Kasprowicz, Adrian Kwiatkowski, Magdalena Łazinka, Dawid Maćkowiak, Katarzyna Orchowska, Martyna Pietraszak, Monika Puchalska, Sylwia Roszak, Daria Rychlewska, Arkadiusz Stachorski, Katarzyna Strychalska, Łukasz Szczygieł, Izabela Szymendera, Małgorzata Szymendera, Sara Urbanowicz, Marek Zawal

III LZI - 2008

Anna Błaszczyk, Małgorzata Buczkowska, Patrycja Chudzińska, Bartosz Czerwiński, Adam Gałecki, Natalia Jarolewska, Marta Jędrasiak, Marta Kordyla, Natalia Kukiełka, Katarzyna Kurek, Marta Mocek, Dariusz Nowacki, Lidia Nowakowska, Aleksy Olejniczak, Jacek Popielarski, Krzysztof Robaszkiewicz, Krzysztof Stańczyk, Martyna Stefańska, Sławomir Stefański, Marta Walkowiak, Krzysztof Wąsik

IV aTE - 2008

Bartosz Augustyniak, Dariusz Bączkiewicz, Łukasz Bednarek, Krzysztof Bernat, Marcin Budziński, Adam Cieśliński, Dariusz Dobrosielski, Arkadiusz Frydryszak, Krzysztof Gabała, Kamil Jacoszek, Damian Jarecki, Dariusz Konieczka, Michał Kwapich, Rafał Kwapich, Przemysław Kwiatkowski, Piotr Maćkowiak, Adam Matczak, Wojciech Murawski, Łukasz Musielewski, Jakub Nowaczyk, Bartosz Ostrowski, Piotr Pacyński, Radosław Pietryga, Dariusz Pylak, Łukasz Smoliński, Marcin Szczepański, Dawid Szulkowski, Łukasz Świątek, Bartosz Tomaszewski, Łukasz Welter, Roman Wojciechowicz, Kamil Wyremski

IV bTE - 2008

Łukasz Balcer, Mateusz Bartkowiak, Tomasz Borus, Błażej Cichy, Adam Czubaj, Łukasz Ignaszak, Marcin Jankowiak, Dawid Jeżewski, Marcin Kałużny, Paweł Kotecki, Dawid Król, Krzysztof Leśny, Łukasz Mosik, Jacek Paprzycki, Piotr Paprzycki, Piotr Roszyk, Kamil Szafrański, Hubert Szymko, Robert Świątek, Tomasz Wawrzyniak, Bogumił Zgoliński

IV aTEK - 2008

Jakub Albrecht, Patrycja Bin, Anna Cabańska, Michał Dekowski, Mateusz Foluszyński, Katarzyna Frątczak, Dorota Górniak, Monika Jagielska, Jacek Janiak, Marta Jankowska, Małgorzata Jączyńska, Agnieszka Konieczna, Kornelia Kowalska, Edyta Krawczyk, Anita Krotofil, Ryszard Krygiel, Damian Kubiak, Monika Madaj, Dorota Mazurek, Daria Mikołajczak, Sandra Mirowska, Hanna Mokracka, Monika Przybylska, Iwona Skaba, Angelika Spławska, Marta Sroka, Justyna Stelmaszak, Katarzyna Szklarkowska, Agnieszka Woźniak, Samanta Zdziabek

IV bTEK - 2008

Mateusz Bartkowiak, Paulina Czajkowska, Małgorzata Gołąb, Dorota Gołębniak, Piotr Grabiński, Małgorzata Grzegorska, Błażej Jakubowski, Joanna Klamecka, Romana Kloska, Monika Kłodawska, Iwona Kozielska, Adrianna Kucia, Martyna Kuźna, Izabela Maciejewska, Justyna Musiałowska, Artur Nowicki, Dawid Obalski, Jolanta Purczykiewicz, Patrycja Sikora, Danuta Sporakowska, Marcin Staszak, Ewa Steinborn, Magdalena Szczepaniuk, Magdalena Walczak, Małgorzata Wietrzyńska, Agnieszka Wojtyła

IV TM - 2008

Łukasz Antczak, Marek Antczak, Tomasz Brząkowski, Mateusz Cebula, Jarosław Golański, Damian Lewandowski, Mateusz Marchewka, Michał Marchwiak, Marcin Marciniak, Adam Nather, Jarosław Roszak, Piotr Sieradzki, Tomasz Skotarek, Daniela Skrzypski, Łukasz Szalbierz, Kamil Szykowny, Łukasz Wika, Maciej Wojciechowski, Tomasz Zawiślak, Mariusz Zieliński, Dawid Złotkowski

IV TT - 2008

Michał Bojarski, Damian Cichomski, Mirosława Florczak, Piotr Frankowski, Marcin Giżewski, Piotr Hernes, Patryk Izydorek, Filip Jałoszyński, Sebastian Jałoszyński, Marek Jarzyna, Mariusz Kazimierczak, Paulina Kmieciak, Damian Kmiecik, Michał Konieczny, Krzysztof Krzyżkowiak, Adrian Kubicki, Anna Ludwiczak, Piotr Mielcarek, Sylwia Mielczarek, Szymon Mikołajczak, Łukasz Pawlak, Piotr Piórkowski, Przemysław Stankowiak, Mateusz Twardy, Leszek Waligóra, Irmina Zawisła

III el - ZSZ - 2008

Piotr Baum, Kamil Góral, Tomasz Grześkowiak, Tomasz Jordanowski, Jolanta Kardach, Michał Kazimierczuk, Patryk Kotowicz, Marcin Kubiak, Arkadiusz Kurpik, Dawid Kwiatkowski, Łukasz Łuczak, Marcin Miśkiewicz, Damian Nowicki, Jakub Pawlak, Bartosz Piotrowski, Adrian Przybylski, Dawid Radecki, Wojciech Reliński, Karol Sodkiewicz, Łukasz Stefaniak, Przemysław Szefliński, Łukasz Szymanowski, Mikołaj Timczenko, Marcin Wicher, Piotr Wojdak, Piotr Woźnicki

III oos - ZSZ - 2008

Andrzej Andrzejak, Patryk Andrzejak, Damian Chojnacki, Maciej Czarnota, Łukasz Dereziński, Adam Furmaniak, Marek Giżewski, Łukasz Janiak, Rafał Janik, Daniel Jasiński, Adam Krawczyk, Arkadiusz Lewandowski, Adrian Lichota, Maciej Maćkowiak, Jakub Michalak, Paweł Mizerka, Marcin Napierała, Maciej Olichwer, Krzysztof Paluch, Bartosz Przydryga, Bartosz Senger, Przemysław Staniak, Rafał Wawrzyniak

Absolwenci 2007

IVa TE - 2007

Marcin Budziński, Paweł Chlebowski, Marcin Dembiński, Mateusz Domagalski, Marcin Grobelny, Miłosz Groblewski, Paweł Grodziski, Arkadiusz Jóźwiak, Piotr Kacała, Hubert Kasprzak, Piotr Kaźmierski, Piotr Kosmala, Henryk Krzyżaniak, Robert Owczarz, Andrzej Poradka, Szymon Rachut, Marcin Raźny, Bartosz Różański, Grzegorz Sip, Krzysztof Skowroński, Krzysztof Sobczak, Tomasz Stachowiak, Robert Staszak, Marcin Stawny, Michał Szafrański, Tymon Wiśniewski, Remigiusz Zwolak

IVb TE - 2007

Jacek Brzeziński, Dariusz Durczak, Łukasz Filipiak, Michał Ignaszak, Dawid Kwissa, Szymon Maciejewski, Mariusz Matusiak, Krzysztof Matuszak, Filip Mitkowski, Tomasz Opielski, Arkadiusz Paner, Bartosz Pocztarek, Damian Przybylski, Maciej Rogoziński, Piotr Samelak, Szymon Śruba, Wojciech Tamborski, Marcin Trzaskawka, Waldemar Wawrzyniak, Tomasz Wojciechowski, Robert Woźniak

IVc TE - 2007

Łukasz Abramowicz, Szczepan Albrecht, Andrzej Bukowski, Arkadiusz Czaplicki, Jakub Garbarek, Krystian Gogolik, Łukasz Kaczmarek, Piotr Kamrowski, Piotr Konieczny, Mateusz Kosowski, Karol Krasiński, Mateusz Kujawa, Rafał Kukulski, Bartosz Lebioda, Marcin Macioszczyk, Adam Mittmann, Patryk Nowacki, Artur Pacocha, Mateusz Piekarski, Szymon Pływaczyk, Łukasz Prus, Rafał Szalbierz, Paweł Śliwiński, Mateusz Urbaniak

IV TM - 2007

Krzysztof Domagała, Mariusz Gadziński, Artur Grzegorczyk, Tomasz Kucza, Adam Kuźma, Damian Kwiatkowski, Damian Liberkowski, Jakub Lisiecki, Szymon Łatas, Jerzy Maik, Paweł Nowakowski, Tomasz Pałasz, Rafał Pawlak, Tomasz Piętka, Damian Przybyła, Robert Rewers, Robert Saja, Dawid Staniszewski, Adam Strychalski, Przemysław Szczepaniuk, Tomasz Wachowiak

IVa TK - 2007

Agnieszka Cichoblas, Anna Cieślak, Monika Cieślak, Agnieszka Drozd, Paulina Hankiewicz, Jolanta Jerzak, Katarzyna Koska, Ewelina Krakowiecka, Marcin Król, Justyna Krzywińska, Agnieszka Kujańska, Emilia Kurpik, Szymon Kwieciński, Adrianna Łabędzka, Justyna Maćkowiak, Szymon Marciniak, Agnieszka Nowak, Arkadiusz Nowakowski, Marta Olejniczak, Natalia Pawłowska, Karolina Przybylska, Michał Przybylski, Małgorzata Tomczak, Aleksandra Wilczewska, Magdalena Włodarczyk, Marlena Włodarczyk, Agata Wojdanowicz, Anna Zdunek

IVb TK - 2007

Katarzyna Frąckowiak, Katarzyna Balicka, Karolina Bącler, Katarzyna Cypryańska, Agnieszka Dyc, Maciej Filipiak, Natalia Frątczak, Magdalena Gąsiorek, Magdalena Kaźmierczak, Małgorzata Kędzior, Agnieszka Kmieciak, Krystian Konieczny, Dorota Kończak, Jagoda Kujawa, Patrycja Kwiecińska, Marta Pokładecka, Karolina Ratajczak, Karolina Roszak, Monika Siwek, Michał Sowiński, Sylwia Szykowna, Żaneta Tamborska, Marcin Tomczak, Danuta Zerner, Sylwia Ziętek, Monika Żakowska, Anna Wilczyńska, Marta Graczyk

IIIa LZI - 2007

Weronika Głowińska, Maciej Grządzielewski , Hanna Józefiak, Marcin Kaczmarek, Michał Klaczyński, Marcin Kmieciak, Sebastian Koronka, Jakub Kostrzewa, Rafał Kuchciński, Julita Ławnicka, Łukasz Maciejewski, Kamil Makowski, Artur Mielcarek, Marta Mikołajczak, Anna Płachecka, Adam Pochylski, Angelika Przybylska, Rafał Ratajczak, Agnieszka Raźna, Ryszard Szcześniak, Piotr Ślugaj, Artur Sławski , Katarzyna Wajnert, Marcin Warczygłowa, Marcin Wichłacz, Sebastian Witczak, Anna Wojtaszak, Żaneta Wyderkiewicz

IIIb LZI - 2007

Maciej Bartkowiak, Damian Dorociak, Katarzyna Gieracka, Szymon Głowacki, Sebastian Grajek, Krzysztof Jaworski, Paulina Jóźwiak, Katarzyna Kaczmarek, Monika Kaczmarek, Kinga Konieczka, Agnieszka Mikołajczak, Aldona Orwat, Agata Pasieka, Tomasz Pawłowski, Beniamin Przybylski, Justyna Rutecka, Mateusz Sikora, Michał Stojek, Adrian Suchodolski, Patryk Szmytkowski , Rafał Talentowski, Szymon Weiss, Maciej Witczak, Małgorzata Wróbel, Dawid Wrzosek , Patrycja Zaworska

III LEA - 2007

Marzena Baranowska, Joanna Bartkowska, Izabela Bednarowicz, Aleksandra Bizan, Agata Chałupniczak, Renata Cyrulewska, Weronika Duszyńska, Joanna Filipczak, Ilona Goliszewska, Katarzyna Grzegorska, Adam Kaczmarek, Paweł Kmieciak, Maciej Kolecki , Malwina Korcz, Michalina Kowalczyk, Marta Krzyżańska, Weronika Kurach , Natalia Kwiecińska, Rafał Lepczyński, Monika Lewandowska , Magdalena Nowaczyk, Bogna Olejniczak, Karolina Ossowska, Izabela Owczarzak, Patrycja Pańczak, Lidia Pawlak, Malwina Przybylska, Agnieszka Talarczyk, Magdalena Węclewska, Małgorzata Wojciechowska, Katarzyna Woldańska 

III MMU - 2007

Michał Cześnik, Dawid Graczyk, Jacek Groblewski, Tobiasz Jankowiak, Przemysław Kasprzak, Dawid Kujawa, Łukasz Matysiak, Rafał Nawrocki, Piotr Nowicki, Łukasz Pawlicki, Rafał Sommerfeld, Marcin Soszyński, Paweł Stasiak, Kamil Szarzyński, Marcin Szczepaniuk, Tomasz Szternel, Rafał Tomaszewski, Dariusz Wiśniewski, Mateusz Woźniak, Mateusz Żurawski, Łukasz Pietrzak, Szymon Ślęczkowski, Michał Prętkowski, Jacek Podgórski 

Absolwenci 2006

IVa TE - 2006

Tomasz Banaszak, Maciej Biernat, Bartosz Gadziński, Bartosz Garczarek, Dariusz Gośka, Grzegorz Goralczyk, Bartosz Indycki, Krzysztof Kaczmarek, Bartosz Kasperski, Damian Kasprzyk, Przemysław Konieczka, Tomasz Koźlik, Piotr Kubacki, Michał Kuleta, Michał Kupaj, Marcin Miedziak, Dariusz Mokracki, Marcin Nawrocki, Adam Parus, Tomasz Pluciński, Mariusz Prusinowski, Michał Przybylski, Jagoda Sabat, Piotr Sierszulski, Rafał Sulkowski, Łukasz Szałek, Artur Wiernowolski, Piotr Wietrzyński, Dawid Woźniak, Adrian Jakubowski

IVb TE - 2006

Mariusz Antczak, Mariusz Buczkowski, Bogumił Dyrka, Dawid Jankowski, Łukasz Jankowski, Wiktor Karolczak, Paweł Koszarek, Roman Kubacki, Bartosz Lisewski, Dawid Małek, Michał Michałowski, Marcin Mrozielski, Jakub Nowakowski, Filip Pietrzak, Leszek Putz, Marcin Radziejewski, Piotr Rusinek, Dawid Skibiński, Zbigniew Tomczak, Mateusz Walkowiak, Mariusz Wałęsiak, Adrian Waszak, Krzysztof Wróbel

IVc TE - 2006

Dariusz Bartkowiak, Łukasz Bartosik, Paweł Chołuj, Bartosz Dębicki, Tomasz Dobrosielski, Michał Jóźwiak, Maciej Karpiński, Patryk Kubicki, Wojciech Lepczyński, Karol Małek, Jarosław Matuszak, Mateusz Miczuga, Przemysław Modrzejewski, Mateusz Musielak, Tomasz Pawlak, Bartosz Sobota, Łukasz Szymański, Adam Wojciński, Michał Wojtucki, Rafał Zieliński, Wojciech Zientara

IV TM - 2006

Piotr Andrzejewski, Marcin Antas, Łukasz Borowski, Paweł Chojnacki, Artur Czerniak, Jarosław Czerniak, Krzysztof Dębowski, Łukasz Gęsikiewicz, Maciej Grabarek, Ireneusz Kałek, Tomasz Kapela, Robert Krotofil, Piotr Maciuszek, Piotr Napieraj, Rafał Parus, Krzysztof Pytlewski, Dawid Ratajczak, Mateusz Sołtysiak, Marcin Szuba, Jakub Wiatrowski

IV TEK - 2006

Mateusz Dorsz, Lucyna Grabowska, Justyna Jankowiak, Paulina Jankowska, Sylwia Jastrzębska, Anna Kazimierska, Iwona Knasiak, Sylwia Lewandowska, Agnieszka Maik, Monika Marciniak, Bartosz Najmowicz, Anna Nowak, Magdalena Nowak, Michał Parzysz, Lidia Piasecka, Izabela Pielichowska, Róża Piotrowska, Milena Przybysz, Natalia Sikora, Piotr Smentek, Dorota Stawicka, Michał Szymański, Anna Wielkopolan, Agnieszka Wietrzyńska, Milena Woźniak, Paweł Cieślak

III LZI - 2006

Patrycja Bustamante - Smurawa, Paulina Chlebowska, Łukasz Dera, Norbert Giżewski, Bartosz Gościej, Przemysław Helsner, Jakub Jarantowski, Marta Jędrzak, Paulina Kaźmierczak, Marcin Koczorowski, Dawid Kujawa, Marcin Kwarta, Jakub Lipowczyk, Natalia Meissner, Sylwia Miśkiewicz, Paweł Paluch, Michał Pluciński, Szymon Refermat, Krzysztof Serbiak, Marcin Siemiątkowski, Sebastian Skrzypczak, Violetta Sobczak, Joanna Stefankiewicz, Łukasz Szymański, Dariusz Tyrakowski, Bartosz Waszak, Marek Wojtyński, Krystian Wyderkiewicz, Dawid Zobel

III LEA - 2006

Justyna Balcer, Karolina Balicka, Katarzyna Bartkowiak, Magdalena Bogaczyk, Joanna Graczyk, Martyna Janiszewska, Magdalena Kotowicz, Emila Kowalska, Paulina Krakowska, Anna Kubiak, Mateusz Lepczyk, Natalia Łuczak, Sylwia Okulanis, Aleksandra Olejniczak, Joanna Ostrowska, Natalia Owczarczak, Kinga Przybylska, Dorota Pyrzyk, Joanna Stankowska, Agnieszka Szarzyńska, Iwona Szuba, Katarzyna Szymanek, Paulina Walasek, Jolanta Wawrzyniak, Joanna Żurawska, Iwona Maciejewska

III EM - 2006

Jakub Bagrowski, Dariusz Ciesielczyk, Tomasz Duda, Jarosław Gajda, Marcin Gronikowski, Dawid Grześkiewicz, Roman Hoffmann, Magdalena Jadłowska, Dariusz Jaruszewski, Krystian Jedynak, Dawid Kaliszewski, Leszek Konieczny, Sebastian Malenta, Tomasz Parus, Dawid Pięta, Kamil Regulski, Przemysław Serafiniak, Łukasz Sieradzki, Tomasz Sieradzki, Adam Skrzypczak, Michał Stawny, Piotr Tórz, Dawid Wierzewski, Dawid Wojciechowski, Marcin Woźniak, Paweł Wójcik, Marcin Zajdowicz, Michał Zaworski

Absolwenci 2005

Va TE - 2005

Bojarski Marcin, Boroński Tomasz, Dankowski Dawid, Egiert Michał, Frąckowiak Łukasz, Gawroński Michał, Jarzyna Maciej, Jastrzębski Łukasz, Jaszczak Grzegorz, Kaczmarek Maciej, Kierepka Tomasz, Klimczak Dawid, Kozłowski Lech, Kozłowski Piotr, Krotofil Dawid, Krukowski Mikołaj, Kubaszak Marek, Marciniak Szymon, Marszałkowski Szymon, Malewski Adrian, Mocek Damian, Mostowski Tomasz, Nagrodzki Łukasz, Paszak Grzegorz, Pokładecki Tomasz, Przybylski Adrian, Sławiński Szymon, Sobański Łukasz, Starzyński Mikołaj, Staszak Sebastian, Stępień Waldemar, Wlekliński Marcin, Zdunek Robert

Vb TE - 2005

Adam Marek, Biadasz Krzysztof, Błaszak Grzegorz, Budziszewski Marcin, Dąbek Mariusz, Godniak Zbigniew, Janiszewski Robert, Jurasz Robert, Kaniasty Patryk, Każmierski Rafał, Kędzierski Dawid, Klamecki Roman, Kordyla Marcin, Koztuch Krzysztof, Kosz Paweł, Kubis Kamil, Kulecki Tomasz, Kuśmirek Michał, Kwiatkowski Dawid, Machowski Maciej, Nowakowski Błażej, Pawlaczyk Szymon, Plewiński Damian, Pluta Rafał, Potrzebowski Bartosz, Puchalski Radosław, Słowiński Piotr, Sotkiewicz Piotr, Szczepaniak Jakub, Śniadecki Jakub, Waszak Marcin, Waszak Michał, Zieliński Paweł

Vc TE - 2005

Bartkowiak Tomasz, Borowczyk Waldemar, Bucik Rafał, Chojnacki Krzysztof, Jamrużka Adam, Jamrużka Krzysztof, Kaczmarek Bartosz, Kapela Damian, Kasprzyk Jakub, Kostencki Tomasz, Kowalewski Patryk, Miczyński Adrian, Polański Przemysław, Przyborski Mariusz, Rajman Marcin, Siuba Tomasz, Słowik Łukasz, Sporny Łukasz, Sypniewski Leszek, Szeszycki Grzegorz, Szymański Dawid, Tomczak Kamil, Wasiewicz Tomasz, Weber Wojciech, Więckowski Łukasz, Wojnarowski Igor, Wojtela Krzysztof, Woźniak Michał, Wrzał Łukasz, Zdarta Marek, Nasulicz Maciej

V TM - 2005

Astapczyk Arkadiusz, Glapiak Leszek, Graczyk Artur, Grodziski Krzysztof, Jaruszewski Radosław, Jasiński Karol, Kosmowski Paweł, Lach Marcin, Lisiecki Maciej, Łabędzki Mariusz, Łyduch Hubert, Pizysiuda Jacek, Pachela Radosław, Rybacki Dawid, Soszyński Przemysław, Sroczyński Karol, Szczepaniuk Michał, Szymkowiak Krzysztof, Ziółkiewicz Maciej, Żołdak Maciej

III LEA - 2005

Bartkowiak Anna, Chlebowski Marcin, Chojnacka Karolina, Dankowska Ewelina, Guździak Marcjanna, Jewgeniew Hanna, Jóźwiak Natalia, Kałużna Magdalena, Kałużna Małgorzata, Kaźmierczak Ewa, Kierecka Katarzyna, Kierecka Natalia, Killich Marzena, Krzyżanowska Ilona, Kubczak Ewelina, Kurzawa Joanna, Lewicz Magdalena, Marciniak Żaneta, Miśkiewicz Michalina, Musielak Mirosław, Pietrzykowska Natalia, Plewińska Katarzyna, Przybysz Izabela, Roszak Monika, Rutecka Marta, Sokowicz Daniel, Stankowska Patrycja, Staszak Patrycja, Sypniewski Kamil, Wojciechowska Justyna

III LZI - 2005

Brozyńska Natalia, Czelusta Małgorzata, Jakubowski Łukasz, Jóźwiak Patrycja, Kaszczyński Przemysław, Kluk Dawid, Kowalski Jacek, Kruszyński Jarosław, Kubaszak Jakub, Młodzikowski Łukasz, Nagrodzki Mariusz, Olejniczak Bartosz, Piotrowski Michał, Prajs Sebastian, Przyjemski Radosław, Stankowski Przemysław, Staszak Bartosz, Sznajder Karol, Sznek Maciej, Unrath Adam, Wachel Bartłomiej, Weber Małgorzata, Węcleska Alicja, Wojciński Mateusz

III TE pr. - 2005

Adamczak Łukasz, Bartkowiak Łukasz, Ciemior Sebastian, Cieślak Marek, Gawarecki Stanisław, Gawroński Szymon, Kłosowski Dariusz, Majewski Michał, Markiewicz Andrzej, Modrzejewski Jan, Moszczański Ireneusz, Mikołajczak Mariusz, Pakulski Michał, Poszak Andrzej, Przysiuda Sebastian, Ptaszyński Dariusz, Skweres Łukasz, Smykla Jarosław, Walczak Adam, Woś Tomasz

III LM - 2005

Adamczyk Łukasz, Antczak Mateusz, Bartkowiak Sławomir, Bres Piotr, Ciesielski Jakub, Frątczak Marek, Gawroński Sebastian, Grzelczyk Damian, Jasiński Łukasz, Kowalczyk Przemysław, Kowalski Karol, Krukowski Marcin, Krzyżaniak Tomasz, Okoniecki Daniel, Parus Tomasz, Siuba Marcin, Sosnowski Marcin, Tłoczek Dawid, Witczak Piotr, Wyderkiewicz Dariusz, Zalewski Jacek

III LE - 2005

Antkowiak Krzysztof, Balicki Dominik, Betyna Grzegorz, Buziuk Paweł, Czelusta Hubert, Jadczak Kamil, Jastrzębski Maciej, Kmieciak Adam, Lepel Marcin, Łukasiewicz Adrian, Majchrzak Dawid, Nawrocik Dawid, Owczarek Bartłomiej, Przybylski Robert, Rembowski Mariusz, Rohrbach Marcin, Rutecki Szymon, Smorawski Krystian, Szuszka Kamil, Szalbierz Grzegorz, Szumny Adam, Waszak Piotr

Absolwenci 2004

IVa LT - 2004

Andrzejak Anna, Antkowiak Joanna, Bartnik Ilona, Cichocka Magdalena, Dzikiewicz Helena, Góral Marta, Kasprowicz Agnieszka, Kmieciak Paulina, Kochniarczyk Emilia, Korczyńska Karolina, Kośmider Bożena, Król Marlena, Kuźma Natalia, Łabędzka Justyna, Małek Kamila, Manterys Małgorzata, Miętkiewicz Paulina, Mikolińska Alicja, Młodzikowska Karolina, Och Monika, Pacyga Marta, Pawlak Dorota, Przybyła Ewa, Słomczyńska Sandra, Sobota Natalia, Tomczak Mirosława, Wlodarczyk Angelika, Wolf Michalina, Zamysłowska Kinga, Zmuda Iwona, Zmuda Karolina

IVb LT - 2004

Bartkowiak Justyna, Bilecka Magdalena, Bocian Luiza, Bodjańska Daria, Broniarczyk Marika, Chrzumnicka Danuta, Dyszkant Anna, Fimiak Paulina, Frąckowiak Anna, Gąsiorek Marzena, Gąsiorek Monika, Goździewicz Malwina, Góral Lidia, Grychowska Monika, Grzybowicz Sylwia, Hurysz Agnieszka, Jóźwiak Paulina, Kałek Maria, Kmieciak Monika, Konieczka Julia, Kumosiak Karina, Maciejewska Kamila, Manuszak Malwina, Nawrocka Aleksandra, Przybylak Magdalena, Szczudlak Małgorzata, Tabaka Anita, Walerczyk Karolina, Zimna Agnieszka

IVa Lze - 2004

Adamczewski Dariusz, Bąkowski Dawid, Bednarek Szymon, Bernard Damian, Depczyński Mariusz, Gawlak Leszek, Gąsiorek Adam, Gierszewski Piotr, Grajek Maciej, Grajek Piotr, Kierzek Karol, Koczorowski Michał, Maciejewski Rafał, Makowski Bartosz, Matuszak Maciej, Musidlak Michał, Orłowski Michał, Perek Radosław, Skitek Jakub, Solecki Waldemar, Spławski Łukasz, Strzelczyk Szymon, Śledziewski Damian, Wyderkiewicz Kajetan, Gieracki Sławomir 

IVb Lze - 2004

Adryan Marcin, Czerniak Tomasz, Czujkiewicz Wojciech, Drożyński Sebastian, Dudek Rafał, Foremski Tomasz, Grępka Przemysław, Guszczyński Marcin, Jankowski Marcin, Jączyński Wojciech, Kmieciak Maciej, Ławniczak Łukasz, Miazgowicz Michał, Matuszewski Krzysztof, Perek Marcin, Ratajczak Bogumił, Rychlewski Wiktor, Rzepka Łukasz, Sroczyński Eryk, Szczepaniak Arkadiusz, Szelągiewicz Sebastian, Urbaniak Tobiasz, Wesołowski Kamil, Wietrzyński Szymon, Zabiszak Przemysław, Zawadzki Tomasz, Zieliński Sławomir, Ziętkiewicz Dawid

IV LTM - 2004

Bartkowiak Sławomir, Borowiak Artur, Cwalina Dominik, Czaplińska Weronika, Filipczak Marcin, Frąckowiak Szymon, Grzelak Marcin, Jung Dawid, Konieczka Bartosz, Kosz Dariusz, Kowalski Krzysztof, Łukasiewicz Sebastian, Matela Małgorzata, Pawłowski Damian, Porzucek Tomasz, Stasikowski Michał, Suszka Łukasz, Tomczak Marcin

Va TE - 2004

Dardzikowski Jakub, Dopierała Dominik, Gęsikiewicz Tomasz, Gołąb Robert, Janicki Marek, Janiszewski Tomasz, Jankowski Łukasz, Janoszczyk Przemysław, Jasiński Filip, Kowalczyk Szymon, Krause Łukasz, Krystkowiak Hubert, Kubacki Karol, Kubiak Paweł, Majchrzak Przemysław, Marciniak Maciej, Mularczyk Tomasz, Perkowski Michał, Piasecki Błażej, Rewers Błażej, Samelak Włodzmierz, Senger Sławosz, Stawicki Tomasz, Świątek Tomasz, Wiśniewski Krzysztof, Wojdak Tomasz, Ziółkiewicz Przemysław, Zwolak Błażej

Vb TE - 2004

Antczak Dariusz, Barylski Łukasz, Baucin Michał, Beńka Sebastian, Bilski Grzegorz, Głowacki Łukasz, Górniak Marzena, Grzegorek Rafał, Karwacki Rafał, Kielar Krzysztof, Litoborski Bartosz, Maciejewski Maciej, Maćkowiak Mikołaj, Malinger Łukasz, Motyka Franciszek, Nowak Sławomir, Patoka Mariusz, Pawłowski Tomasz, Przybysławski Bogusz, Puchalski Łukasz, Puszczewicz Paulina, Stajkowski Grzegorz, Stanisławski Szymon, Strychalski Michał, Szlachetka Bartosz, Szuba Marek, Szypulski Jarosław, Wojciechowski Mariusz, Woźniakowski Błażej

Vc TE - 2004

Adryan Robert, Ambrożak Łukasz, Cegielski Kamil, Dłutkowski Łukasz, Frąckowiak Kamil, Frydrychowicz Tomasz, Iwiński Marcin, Janiszewski Łukasz, Kamiński Łukasz, Kucharski Szymon, Maciejewski Łukasz, Mielcarek Grzegorz, Młodzieniak Piotr, Nasulicz Maciej, Pedrycz Damian, Przybylski Jarosław, Putz Łukasz, Recki Paweł, Rewers Łukasz, Stroiwąs Krystian, Tomczak Radosław, Tomczak Tomasz, Wojtczak Adrian

V TM - 2004

Błaszczyk Grzegorz, Błaszka Konrad, Czelusta Radosław, Durczyński Szymon, Grzywiński Bartosz, Kamiński Łukasz, Korpusik Krzysztof, Kwapich Krzysztof, Maćkowiak Jakub, Mietlicki Grzegorz, Modrzejewski Jarosław, Nawrocki Damian, Nowak Szymon, Przybylak Marcin, Rychlewski Marcin, Sobkowiak Michał, Stachowiak Krzysztof, Starzyński Leszek, Staszak Łukasz, Staszewski Tomasz, Szajda Marcin, Szewczyk Tomasz, Szykowny Krzysztof, Wąsik Piotr

Absolwenci 2003

Va TE - 2003

Blejwas Karol, Burzyński Klaudiusz, Chojnacki Mariusz, Czerniak Paweł, Dardzikowski Łukasz, Drgas Tomasz, Dzikowski Rafał, Haller Michał, Jagiellicz Błażej, Kaliszewski Łukasz, Klamrowski Tomasz, Krawczyk Tomasz, Lewandowski Arkadiusz, Manicki Jakub, Marciniak Radosław, Marcinkowski Zbigniew, Melewski Norbert, Michalak Robert, Młyńczak Łukasz, Paczkowska Justyna, Repeć Marcin, Rewers Krzysztof, Sadyś Marcin, Skowroński Łukasz, Stawny Piotr, Śpiewak Marcin, Tomaszewski Maciej, Tomczak Łukasz, Wojtczak Paweł, Wróbel Daniel

Vb TE - 2003

Antoniewicz Arkadiusz, Biernacki Remigiusz, Brzeziński Tomasz, Chojnacki Filip, Dobroniecki Marcin, Fekner Marcin, Frątczak Krzysztof, Gorczycki Przemysław, Izydorek Jakub, Jałoszyński Jakub, Jawgiel Tomasz, Kapela Artur, Kazimierski Paweł, Kosiński Piotr, Kubis Adrian, Markowski Marcin, Nijak Norbert, Olejniczak Radosław, Olszewski Radosław, Ordan Grzegorz, Pocztarek Norbert, Półról Krzysztof, Rzepka Marek, Sarnowski Marcin, Słoma Michał, Starzyński Przemysław, Stępniewicz Marcin, Suszka Rafał, Szuba Przemysław, Szymkowiak Karol, Trudziński Jacek, Walczak Dariusz, Witkowski Albert

V TM - 2003

Bączkowski Tomasz, Budzyński Przemysław, Cegielski Tomasz, Dembiński Szymon, Gawałkiewicz Zbigniew, Grajek Łukasz, Iskrzycki Tomasz, Jabłoński Sławomir, Jankowski Marcin, Kaźmierczak Mariusz, Korzeniewski Krzysztof, Kozłowski Sebastian, Kwapich Tomasz, Najdek Wojciech, Niedźwiecki Przemysław, Nowacki Przemysław, Olejniczak Marcin, Patoka Grzegorz, Polityło Grzegorz, Sadyś Łukasz, Stachwiak Kamil, Stangreciak Grzegorz, Stencel Sebastian, Sterczyński Dariusz, Szamałek Tomasz, Sczepański Tomasz, Twardosz Dawid, Tysiąc Marek, Walkowski Krzysztof, Waraczewski Sławomir, Zmuda Jan

IVa LT - 2003

Antkowiak Paulina, Banaszak Małgorzata, Bączkiewicz Paulina, Biernat Milena, Borowiak Edyta, Haller Patrycja, Jamro Ewelina, Jankowska Anna, Jaszczak Sylwia, Karowska Izabela, Listopad Anna, Ławniczak Agata, Michalak Anita, Migacz Edyta, Mikolińska Malwina, Nowak Małgorzata, Połajdowicz Monika, Przybylak Paulina, Przybysz Żaneta, Rusinek Daria, Sroczyńska Żaneta, Surdyk Joanna, Szymczak Katarzyna, Tackowiak Lucyna, Tonder Katarzyna, Walasek Edyta, Zborowska Katarzyna

IVb LT - 2003

Borowiak Katarzyna, Broniarczyk Katarzyna, Bronisz Barbara, Chmielewska Anna, Chmielewska Monika, Cierzniak Elżbieta, Deręgowska Sylwia, Drapikowska Paulina, Gorbacz Justyna, Grabka Magdalena, Grzegorska Renata, Grześkowiak Agata, Kmieciak Agnieszka, Łuczak Monika, Nelezińska Julita, Ostrowska Karolina, Paluch Monika, Parus Żaneta, Pawłowska Małgorzata, Robak Karolina, Sobieraj Agnieszka, Staniszewska Kamila, Stolarek Agnieszka, Szuba Marta, Terakowska Magdalena, Waligóra Ewelina, Wasela Kamila, Węclewska Anna, Zawiślak Daria

IV LZe - 2003

Badowski MIchał, Czerniak Bartłomiej, Czerwiński Dariusz, Dera Robert, Dzikiewicz Radosław, Forszpaniak Janusz, Golonka Krzysztof, Górecki Łukasz, Grajkowski Przemysław, Grenda Łukasz, Hernacki Dawid, Kominek Łukasz, Kuroczycki Tomasz, Kuźma Wiktor, Nowaczyk Jan, Rembowski Marcin, Reselski Łukasz, Rybicki Adam, Rzepka Grzegorz, Sosnowski Dawid, Szalbierz Jakub, Szlachetka Adam, Świerczyński Bartosz, Tarczała Marcin, Walczak Marcin, Wrzos Łukasz

IV LZm - 2003

Cieślak Przemysław, Czeszyk Jan, Gałka Adrian, Garbaciak Tomasz, Gibowski Wojciech, Howelhaus Grzegorz, Jurkowski Adam, Kaźmierczuk Krystian, Kirchner Rafał, Kujawa Daniel, Lisiecki Jarosław, Łukowski Piotr, Małecki Łukasz, Morzyński Michał, Nowak Piotr, Osses Artur, Pietrzak Dariusz, Piotrowski Hubert, Piszczek Rafał, Skweres Michał, Sobczak Paweł, Strzelczyk Maciej, Szymankiewicz Sebastian, Witczak Adrian, Włodarczak Dariusz, Wojtyś Bartosz, Woldański Dominik, Zaworski Adam, 

Absolwenci 2002

Va TS - 2002

Antkowiak Tomasz, Cenkier Michał, Czerniak Marcin, Dolata Jacek, Frąckowiak Łukasz, Gałczyński Marcin, Jankowiak Karol, Kaczmarek Błażej, Kamiński Szczepan, Karbowiak Anna, Kopczyński Przemysław, Kowalski Michał, Krzesiński Matesz, Liberkowski Krzysztof, Łęczycki Michał, Mazur Daniel, Michałkowski Marek, Młodzikowski Łukasz, Nowacki Tomasz, Pilarczyk Mateusz, Spławski Łukasz, Spychalski Waldemar, Szymański Łukasz, Tamborski Piotr, Tamborski Szymon, Tygielski Krzysztof, Tylski Łukasz, Urabanowicz Krzysztof, Wojciński Piotr, Zart Arkadiusz, Zbytniewski Łukasz, Żebrowski Karol

Vb TS - 2002

Adamczak Jakub, Andrzejewski Mariusz, Bartkowiak Hubert, Budzyński Kamil, Chudzińska Patrycja, Dera Marcin, Jakubek Łukasz, Jankowiak Damian, Jędrzak Mariusz, Karski Paweł, Klimuk Michał, Kmieciak Michał, Kołata Krzysztof, Kostrzyński Mariusz, Kowalski Daniel, Lubiński Marcin, Łazinka Piotr, Łosoś Maciej, Maliszewski Damian, Marciniak Łukasz, Meller Sławomir, Olejniczak Dariusz, Owczarzak Sławomir, Pająkiewicz Michał, Stefaniak Tomasz, Sytek Przemysław, Szablikowski Krzysztof, Szymański Robert, Szymański Sylwester, Środoń Monika, Trzciński Michał, Zdziabek Szymon

V TM - 2002

Antuszewicz Tomasz, Biesiedin Adrian, Cichoński Sebastian, Cieśleicz Maciej, Graczyk Łukasz, Graczyk Tomasz, Gradomski Patryk, Itczak Jarosław, Jasiński Robert, Kalkstein Bartosz, Kałek Przemysław, Kapciński Tomasz, Konieczka Marcin, Krysiak Marcin, Kubiak Bartłomiej, Leszczyński Mateusz, Ławecki Dawid, Łucjan Maciej, Młodzieniak Krzysztof, Osses Andrzej, Patoka Jacek, Piczyński Dominik, Pruchniewicz Artur, Sikorski Rafał, Stachowicz Robert, Stępniak Łukasz, Warzychowski Marcin, Zimny Przemysław

IVa LAD - 2002

Andrzejak Joanna, Bagrowska Roksana, Chromińska Małgorzata, Dyl Joanna, Fimak Monika, Górna Agnieszka, Łyskawa Marta, Malicka Ewelina, Menes Kinga, Mikołajczak Agata, Mosińska Aleksandra, Mosińska Małgorzata, Nowicka Joanna, Okuniewska Anna, Pakulska Magdalena, Pańczak Barbara, Pawlak Katarzyna, Pawlak Marlena, Piczyńska Kinga, Piotrowska Paulina, Przybył Estera, Przygocka Ewa, Ratajczak Mariola, Rozwadowska Anna, Sawczeko Kamila, Stefaniak Sylwia, Tomczak Karolina, Walczak Milena, Walkowiak Agnieszka, Walkowiak Magdalena, Waszak Daria

IVb LAD - 2002

Adamczewska Karolina, Bodjańska Agata, Dąbek Monika, Derda Anna, Duszyńska Eliza, Kaźmierczak Paulina, Kortylewska Anna, Królak Elżbieta, Królak Małgorzata, Kubczak Kamila, Kubiaczyk Marta, Kujawa Paulina, Kwiatkowska Anita, Leońska Dorota, Lewandowska Beata, Malenta Eliza, Miler Sylwia, Osińska Natalia, Pluta Agnieszka, Powała Karolina, Przybylska Agnieszka, Rozmiarek Marta, Różańska Magdalena, Sołtysiak Maja, Stobińska Julita, Szafrańska Agnieszka, Szczygielska Paulina, Szelest Wioletta, Szymańska Anna, Waszak Joanna, Weber Katarzyna, Wilińska Katarzyna, Wincław Agnieszka

IV LZE - 2002

Bandulik Adam, Barwinek Michał, Cichy Artur, Cieślak Łukasz, Gąsiorek Dariusz, Jasiński Dawid, Kierzkowski Błażej, Kominek Łukasz, Kosmala Łukasz, Kropaczewski Mariusz, Kulecki Piotr, Lawenda Tomasz, Lawrenz Grzegorz, Lewandowski Krzysztof, Liberkowski Roman, Nowaczyk Dominik, Nowaczyk Jan, Orwat Piotr, Półról Michał, Rogaliński Tomasz, Samelak Tomasz, Skweres Marcin, Staniszewski Mariusz, Stolarek Waldemar, Strzelczyk Piotr, Szałek Mariusz, Wałęsiak Daniel, Wierzbicka Beata, Wypychowski Tomasz

IV LZM - 2002

Andrzejewski Przemysław, Antkowiak Przemysław, Bartłomiejczyk Norbert, Biernaczyk Tomasz, Bojanowski Dawid, Brożyński Michał, Cichy Krzysztof, Ciesielski Filip, Domagalski Damian, Kałużny Artur, Lewandowski Michał, Mielcarek Michał, Miś Bartosz, Nagły Radosław, Nowicki Jakub, Rogoziński Michał, Sajewicz Łukasz, Siedlarz Michał, Siwek Arkadiusz, Skweres Michał, Szudrowicz Marcin, Świątek Dariusz, Wiśniewski Tomasz, Zimny Szymon

IV LZEM - 2002

Balicki Piotr, Betyna Damian, Budzyński Bartłomiej, Bułkowski Tycjan, Chojnacki Piotr, Defitowski Jakub, Fórmanik Daniel, Frąckowiak Dariusz, Gawroński Adam, Góral Tymoteusz, Kantorski Paweł, Kruszyński Sebastian, Kunicki Marcin, Kościański Arkadiusz, Kwarta Przemysław, Makowski Tomasz, Michalak Łukasz, Michalak Łukasz, Pechman Maciej, Płoszajczak Dawid, Rybicki Adam, Szczypior Sebastian, Tatarkiewicz Tomasz, Wicijowski Tomasz, Wojciechowski Maciej, Wojciński Patryk

III TE Pr.  - 2002

Banaszak Mirosław, Bulewicz Marcin, Charko Marcin, Charko Tomasz, Gadawa Mirosław, Gawroński Mikołaj, Kasprzak Jarosław, Killich Marek, Kozielski Łukasz, Krauze Adrian, Krystkowiak Maciej, Langner Dawid, Melonek Andrzej, Pruchniak Rafał, Staniak Tomasz, Stefaniak Sebastian, Szkudlarek Rafał, Szwajkowski Paweł, Taczanowski Krystian, Węcławiak Piotr

Wyszukiwarka

zlota-tarcza-technika-2015

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1
w Zespole Szkół Politechnicznych we Wrześni zostało sklasyfikowane wśród najlepszych techników
w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017"


edziennik


logo NPRC



bip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap