Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Konkurs Budowlane ABC

Budowlane ABCW dniu 28 lutego 2020 roku na zaproszenie Zespołu Szkół Budownictwa i Kształcenia zawodowego w Koninie w ramach tygodnia budownictwa, uczniowie naszej szkoły Kornelia Pawlak, Miłosz Sawa oraz Robert Urbaniak wzięli udział w konkursie Budowlane ABC. Jurorami byli przedstawiciele z Państwowej Inspekcji Pracy w Koninie oraz Wielkopolskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa. Pytania były zróżnicowane, dotyczyły całego budownictwa, ale także obejmowały zagadnienia z wiedzy BHP. Nasi uczniowie zajęli 3 miejsce.

 

GALERIA

 

 

 

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Code for Green


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap