Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Szkolenie firmy Horus

HorusW dniu 25 lutego 2020 roku odbyło się szkolenie firmy Horus Innowacyjne Materiały Przemysłowe. W szkoleniu wzięli udział uczniowie klas II TB i III TB. Tematem przewodnim była bezpieczna praca na wysokości. Firma zaprezentowała najnowszy sprzęt stosowany w budownictwie. Nasi uczniowie mogli przymierzyć i dopasować odpowiednie szelki i zaczepy, które stosuję przy pracach na wysokości. Oprócz, praktycznego zastosowania sprzętu zostały, także omówione szczegółowo zasady BHP przy pracach na wysokości.

Serdeczne podziękowania kierujemy dla pani Justyny Gdaniec i pana Łukasza Wilka za poświęcony czas i możliwość poszerzenia wiedzy z zakresu BHP.

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza - Technika

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2021”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Procedury ZSP


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Cyfrowa Szkoła 2020@


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSP


logo SKS ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms