Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Szkolenie firmy Wienerberger

wienerbergerNa warsztatach szkolnych odbyło się szkolenie firmy Wienerberger, przeprowadzone przez przedstawicieli firmy pana Pawła Kocura oraz pana Andrzeja Łukaszewicza. W ramach szkolenia uczniowie klasy II TB (technik budownictwa) mogli poznać techniki wykonywania ściennych i stropowych systemów z zastosowaniem materiałów firmy Wienerberger.

 

 

 

GALERIA

 

 

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Code for Green


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap