Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Warsztaty na Politechnice Poznańskiej

c4g

W niedzielę 23 lutego 2020 roku uczniowie naszej szkoły biorący udział w projekcie Code for Green uczestniczyli w warsztatach na Politechnice Poznańskiej. Na zajęciach praktycznych można było sterować robotami KUKA, poznać sposoby sterowania robotów mobilnych, nauczyć się technik pomiarowych czy poznać IoT – czyli jak sterować zdalnie urządzeniami za pomocą Internetu rzeczy.

 

 

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza - Technika

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2021”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Procedury ZSP


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Cyfrowa Szkoła 2020@


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSP


logo SKS ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms