Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Etap okręgowy IV Olimpiady Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej

olimpiada wiedzy o filmie10 stycznia 2020 roku w Liceum Ogólnokształcącym im. św. Marii Magdaleny w Poznaniu, odbył się etap okręgowy IV Olimpiady Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej, organizowanej przez Filmotekę Narodową – Instytut Audiowizualny. W konkursie wzięło udział dwóch uczniów Zespołu Szkół Politechnicznych: Stanisław Roszkowiak oraz Oskar Wąsiewicz z klasy IV TI (technik informatyk). Uczestnicy musieli rozwiązać test zawierający 40 pytań zamkniętych, a także opisać obejrzany film oraz zaprezentowany plakat filmowy.

W ramach II etapu uczniowie zrealizowali również zadanie projektowe, polegające na stworzeniu autorskiej kampanii promocyjnej fikcyjnego filmu, odnoszącego się do dzieła literackiego powstałego po roku 2000.

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Procedury ZSP


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms