Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

18. urodziny Wikipedii

wikipediaWikipedia – największy projekt edukacyjny na świecie – jest już pełnoletnia. Uczniowie grupy 2 z klasy II TI (technik informatyk) świętowali jej 18. urodziny. W ramach jubileuszu odbyli pieszą wycieczkę po Wrześni, zwracając uwagę na zabytkowe obiekty, pomniki, parki oraz inne miejsca godne uwagi, o których informacje powinny znaleźć się na stronach encyklopedii. Uczyli się również, jak fotografować takie obiekty, aby ich zdjęcia mogły ilustrować poszczególne artykuły.

Zapoznali się także z ekspozycją Muzeum Regionalnego im. Dzieci Wrzesińskich – historią miasta i okolic. Na zakończenie delektowali się urodzinowym tortem i innymi smakołykami. Wrzesińskie urodziny Wikipedii odbyły się dzięki wsparciu, które uczniowie otrzymali od Stowarzyszenia Wikimedia Polska.

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap