Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

18. urodziny Wikipedii

wikipediaWikipedia – największy projekt edukacyjny na świecie – jest już pełnoletnia. Uczniowie grupy 2 z klasy II TI (technik informatyk) świętowali jej 18. urodziny. W ramach jubileuszu odbyli pieszą wycieczkę po Wrześni, zwracając uwagę na zabytkowe obiekty, pomniki, parki oraz inne miejsca godne uwagi, o których informacje powinny znaleźć się na stronach encyklopedii. Uczyli się również, jak fotografować takie obiekty, aby ich zdjęcia mogły ilustrować poszczególne artykuły.

Zapoznali się także z ekspozycją Muzeum Regionalnego im. Dzieci Wrzesińskich – historią miasta i okolic. Na zakończenie delektowali się urodzinowym tortem i innymi smakołykami. Wrzesińskie urodziny Wikipedii odbyły się dzięki wsparciu, które uczniowie otrzymali od Stowarzyszenia Wikimedia Polska.

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap