Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży online - informacje dla rodziców

cyber security cc0 pixabayZachęcamy do lektury nowej edycji kompendium dla rodziców i profesjonalistów pt. "Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży online". Publikacja zawiera informacje na temat cyberprzemocy, agresji w sieci, nadużywania Internetu, niebezpiecznych treści i zagrożeń dla prywatności. Kompendium zostało przygotowane przez ekspertów Państwowego Instytutu Badawczego NASK oraz Fundację Dajemy Dzieciom Siłę, współpracujących w ramach Polskiego Centrum w ramach Projektu Safer Internet.

Publikacja dostępna jest na stronie Kuratorium Oświaty w Poznaniu.

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap