Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Szkoła z życiem

dkmsJest nam niezmiernie miło poinformować, że dzięki ogromnemu zaangażowaniu opiekunów i członków Szkolnego Klubu Wolontariatu nasza szkoła została uhonorowane certyfikatem "Szkoły z życiem". Każdego roku szkolnego włączamy się w akcję "Komórkomania", która ma na celu budowanie świadomości młodych ludzi w zakresie walki z nowotworami krwi oraz powiększenie bazy potencjalnych dawców szpiku.

Współpraca z Fundacją DKMS, daje nam wiele satysfakcji i radości, że możemy pomóc innym ludziom w Polsce i na świecie. Cała akcja świetnie wpisuje się również w cele szkolnego programu wychowawczo-profilaktycznego, który zakłada promocję zdrowia i postaw prospołecznych wśród uczniów.

szkola z zyciem

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms