Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

logo świadectwa promocyjneRozdanie świadectw promocyjnych odbędzie się 26 czerwca 2020 roku na dziedzińcu szkolnym według harmonogramu: 8:00 –klasy pierwsze po szkole podstawowej, 9:00 – klasy pierwsze po gimnazjum, 10:00 – klasy drugie, 11:00 – klasy trzecie.

W przypadku deszczu spotkania z wychowawcami odbędą się na widowni hali sportowej (wejście przez stary budynek). W trakcie odbioru świadectw, uczniowie i nauczyciele przestrzegają obowiązku zakrywania ust i nosa oraz korzystania z rękawiczek.

Świadectwo może odebrać wyłącznie osoba zdrowa, bez objawów chorobowych wskazujących na chorobę zakaźną. Osoby, które przebywają w domu z osobą na kwarantannie lub izolacji w warunkach domowych odbierać mogą dokumenty po zakończeniu okresowych ograniczeń w poruszaniu się.

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Procedury ZSP


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Cyfrowa Szkoła 2020@


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms