Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

PWSZ Kalisz zaprasza na studia we Wrześni

pwsz kaliszW obecnej sytuacji, wychodząc naprzeciw przyszłym studentom, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowe im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu zachęca do zapoznania się z ofertą m.in. studiów we Wrześni, która znajduje się na stronie internetowej oraz profilu na Facebooku. Czat z działem rekrutacji uczelni dostępny jest w godz. 8:00-20:00. Można również kontaktować się telefonicznie 627679520 i mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap