Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Rekrutacja 2020

Rekrutacja 2020Zapraszamy uczniów klas ósmych szkoły podstawowej do zapoznania się z ofertą edukacyjną Zespołu Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni. Proponujemy kształcenie w dziewięciu zawodach: technik informatyk, technik elektronik, technik mechanik, technik budownictwa, technik ekonomista, technik architektury krajobrazu, operator obrabiarek skrawających, mechatronik oraz mechanik precyzyjny.

Kliknij, aby poznać szczegółowe informacje...  

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms