Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Nauka w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkoły

logo elearningSzanowni Rodzice i Uczniowie,
z uwagi na czasowe ograniczenie funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 w okresie od 25 marca do 10 kwietnia wprowadzamy zmiany w sposobie realizacji zadań szkoły, a w szczególności kształcenia uczniów oraz współpracy nauczycieli z rodzicami i uczniami.

 1. Kształcenie na odległość będzie odbywać się w oparciu o podręczniki szkolne oraz materiały w postaci elektronicznej.
 2. Nauczyciele poinformują rodziców i uczniów przez edziennik o źródłach i materiałach niezbędnych do realizacji poszczególnych zajęć. Wskazane materiały będą uwzględniać łączenie przemienne kształcenia z użyciem monitorów ekranowych oraz bez ich użycia.
 3. Informacje o postępach uczniów, sposobach weryfikacji wiedzy i umiejętności uczniów oraz ocenach będą przekazywane przez edziennik w zakładkach: zadanie domowe, ocena oraz przez wiadomości przesyłane pocztą elektroniczną.
 4. Konsultacje z nauczycielami prowadzącymi zajęcia będą odbywać się przy pomocy edziennika. W uzasadnionych przypadkach może zostać ustalona inna forma kontaktu w uzgodnieniu z nauczycielem i dyrekcją szkoły.
 5. Informujemy, że odwołane zostały rekolekcje wielkopostne, wszystkie wycieczki (również pielgrzymka maturzystów do Częstochowy) oraz wszystkie zajęcia dodatkowe.
 6. Informacje na temat praktyk zawodowych oraz zajęć praktycznych dla pracowników młodocianych zostaną rozesłane przez edziennik.

  Osoby kontaktowe:
  w sprawie pracowników młodocianych - pani Magdalena Kostecka Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
  w sprawie praktyk zawodowych - pan Marek Chęciński Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 7. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Rodziców i Uczniów zachęcamy do kontaktu ze szkołą przez pocztę elektroniczną Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie - codziennie od 8:00 do 13:00 pod numerem (61) 436-05-88. Postaramy się możliwie szybko odpowiedzieć na Państwa pytania.
 8. W przypadku problemów z korzystaniem z edziennika prosimy o kontakt z wychowawcą klasy przez pocztę elektroniczną według wzoru imięTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (należy wpisać imię i nazwisko wychowawcy klasy).
 9. Wszystkie bieżące informacje będą przekazywane przez edziennik lub stronę internetową szkoły.

Drodzy Uczniowie.
Apelujemy do Was: Pozostańcie w najbliższym czasie w domu i nie przebywajcie w miejscach publicznych! Wykorzystajcie czas na naukę.

Drodzy Maturzyści.
Życzymy Wam dużo zdrowia i wytrwałości w przygotowaniu się do nadchodzących egzaminów. Trzymamy za Was kciuki!

Dyrekcja i Nauczyciele ZSP

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap