Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Komunikat

zsp boxW związku z rozszerzającą się epidemią "koronawirusa" z dniem 23 marca 2020 roku zawiesza się funkcjonowanie placówki do 10 kwietnia 2020 roku. Budynek szkoły będzie zamknięty. 

W godzinach 8:00 - 13:00 kontakt jest możliwy poprzez domofon przy wejściu głównym, telefonicznie: 61 4360 588 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Code for Green


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap