Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Komunikat

zsp boxWyniki egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie z sesji styczeń-luty 2020 będą dostępne telefonicznie w sekretariacie szkoły (61 4360 588 w. 22) lub po zalogowaniu się na stronie: https://uczniowie.oke.poznan.pl od 20 marca 2020r. Loginy i hasła dla zdających egzaminy w sesji styczeń-luty 2020 w kwalifikacjach jednoliterowych (formuła 2012), służące do sprawdzenia przez zdających wyniku na stronie można także uzyskać telefonicznie (po zweryfikowaniu danych osobowych). Telefonicznie będzie można również zadeklarować przystąpienie do kolejnej sesji egzaminacyjnej (czerwiec-lipiec) w przypadku niepowodzenia w sesji styczeń-luty 2020r.

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap