Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Na lotnisku Krzesiny

logo Krzesiny 2020Dnia 28 lutego 2020 roku w ramach zajęć z doradztwa zawodowego uczniowie klas III mpr (mechanik precyzyjny) i II TE (technik elektronik) wraz z wychowawcami wzięli udział w zwiedzaniu lotniska wojskowego na Krzesinach. Była to dobra okazja do zapoznania się z rytmem pracy w wojsku oraz z budową i funkcjonowaniem samolotów bojowych F-16, które służą w polskiej armii.

 

 

 

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza - Technika

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2021”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Procedury ZSP


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Cyfrowa Szkoła 2020@


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSP


logo SKS ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms